Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Sabic запускає інноваційну плівку TF-BOPE для упаковки заморожених продуктів

28.09.2020

SABIC випустив стійке рішення для упаковки заморожених продуктів, що поєднує поліетилен (ПЕ) з інноваційною технологією виробництва плівок. У порівнянні зі звичайними рішеннями з поліуретанової плівки, він пропонує значно більшу пропускну здатність, а також має потенціал для зниження рівня, що робить його привабливим як з комерційної точки зору, так і з точки зору стійкості.

Рішення засноване на моно структурі плівки TF-BOPE, яка має товщину лише 20 мікрометрів - безпрецедентна перевага на цьому ринку. Ця товщина забезпечує потенційне зменшення пакувального матеріалу приблизно на 35-50% порівняно з діючою видувною ПЕ-плівкою. Зменшена товщина пакувального матеріалу мінімізує вплив на навколишнє середовище та підтримує власників торгових марок та роздрібних торговців, які прагнуть зменшити споживання пакувального матеріалу. Нове рішення для упаковки також на 100% піддається вторинній переробці та підходить для потоків переробки моно-ПE.

Це інноваційне рішення для упаковки заморожених продуктів є результатом тісної співпраці SABIC з постачальниками плівки / екструдерами Ticinoplast та Plastchim-T, а також виробником пакувальних машин Syntegon Technology.