Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВИЙ PCR REJOIN ™ ДЛЯ ПОЛІОЛЕФІНОВОЇ УПАКОВКИ

16.03.2021

Компанія Avient Corporation, провідний постачальник спеціалізованих та стійких рішень та послуг для матеріалів, оголосила про запуск Rejoin ™ PCR Masterbatch для поліолефінової упаковки. Виготовлений з переробленого після споживання поліолефіну (post-consumer recycled – PCR), Rejoin PCR Masterbatch може дозволити виготовляти пляшку або деталь із 100-відсоткової PCR.


До цих пір мастербатчі зазвичай виготовляли з використанням первинного матеріалу. Це означає, що при типових коефіцієнтах випуску готовий продукт міститиме від 3 до 5 % не переробленого полімеру. Оскільки основні компанії споживчих товарів активно визначають цілі стійкості 100-відсоткової PCR -поліолефінової упаковки, Avient реагує на це, розробляючи Rejoin PCR Masterbatch для будь-яких кольорів та спеціальних ефектів.

 

«Ми розуміємо, що багато хто розглядає використання барвників та домішок, які виготовляються з первинних матеріалів, щоб звести нанівець вимогу 100% PCR, тому ми працювали над розробкою рішення, яке могло б допомогти нашим клієнтам повністю виконати свої зобов'язання щодо стійкості», - сказав Боб Лі, директор з маркетингу, Color & Additions Asia в Avient. «Цей передовий продукт відповідає зростаючим потребам і запитам галузі».

 

Rejoin PCR Masterbatch поєднує в собі єдиний розчин пігментів та функціональних домішок без негативного впливу на колір або механічні властивості. Його можна додавати під час виробництва, використовуючи стандартне обладнання, яке майже не впливає на переробку, і забезпечує повну переробку кінцевого продукту.

 

Rejoin PCR Masterbatch комерційно доступний на основних світових ринках.

 

Джерело: Avient Corporation