Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

«ТЕХНОКОМ» ЗАПУСТИВ НОВИЙ НІМЕЦЬКИЙ ЕКСТРУДЕР

04.02.2021

Компанія Техноком, член Клубу пакувальників України та провідний український виробник концентратів для фарбування та модифікації термопластів, продовжує розвивати виробничі потужності, виконуючи інвестиційний план розвитку, і запустила нову виробничу лінію на заводі в Ірпені.


В кінці 2020 року було встановлено нову лінію з двошнековим екструдером ZSE MAXX від компанії Leistritz для виробництва суперконцентратів і компаундів.

 

Новий екструдер ZSE MAXX забезпечує бездоганну якість змішування компонентів, дозволяє виконувати швидкий перехід з продукту на продукт, економлячи при цьому електроенергію. Контролер екструдера має доступ до інтернету, що дозволяє дистанційно виконувати його діагностику, та зменшити відвідування обслуговуючих фахівців фірми. Все це в цілому відповідає довготривалим цілям компанії «Техноком» по зниженню викидів СО2 в навколишнє середовище.

 

Leistritz (Німеччина) є одним з провідних світових виробників двошнекових екструдерів. Компанія конструює, оптимізує і виробляє обладнання для індустрії пластмас більше 80 років.

 

Джерело: Техноком