Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В ЄВРОПІ

20.04.2021

Компанії Техноком (Україна) і Poly-IQ (Німеччина) в квітні 2021 року підписали на десятирічний період угоду про співпрацю з розробки та взаємного просування на ринках Західної, Центральної та Східної Європи широкого асортименту суперконцентратів барвників, добавок і компаундів для пластиків.

 

Фахівці німецької компанії Poly-IQ застосують свій багаторічний досвід і ноу хау в створенні електропровідних, без- галогенових негорючих і інших продуктів, композицій термопластів конструкційного призначення. Фахівці Техноком застосують свої практичні знання і ноу хау в технології екструзії і компаундування багатокомпонентних полімерних систем.

 

Говорить генеральний директор Poly-IQ Юрген Мушвіц: «Ми співпрацюємо з компанією Техноком більше двох років, задоволені цією співпрацею і плануємо її розширювати в рамках підписаних угод. Плануємо впровадження наших розробок в різних галузях: упаковка, будівельна та автомобільна індустрії, аграрний сектор та ін. Запрошуємо відвідати наш спільний стенд на міжнародній виставці Fakuma 2021, в жовтні».

 

Говорить генеральний директор «Техноком» Сергій Петренко, кандидат хімічних наук: «За дворічний період співпраці наших компаній на ринку Західної Європи реалізовано понад 2000 тон добавок для полімерів. Ми задоволені цим результатом і плануємо його значно розширити в майбутній період».

 

З огляду на стратегію ЄС «A European Plastics Strategy» про широке впровадження вторинної полімерної сировини в рамках економіки замкнутого циклу в період до 2025 року та далі, учасники угоди приділять особливу увагу розвитку саме цього напряму.

 

В рамках проєкту планується щорічно виробляти і продавати під брендами Technocom і Poly-IQ не менше 1500 т.

 

Джерело: Техноком