Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВІ ТА ПЕРЕВІРЕНІ ПРОДУКТИ ВІД MITSUBISHI HITEC PAPER

25.08.2023

Mitsubishi HiTec Paper представить нові та перевірені крейдовані спеціальні папери на виставці Labelexpo Europe 2023 у Брюсселі (11 - 14 вересня). Компанія запрошує відвідувачів ознайомитися з термопапером thermoscript® і папером для струменевого друку Jetscript® для етикеток, а також бар’єрним папером barricote® для гнучкого паковання харчових і нехарчових товарів на стенді 6A09.


Основна продукція на стенді Mitsubishi:

 

термопапір
PURE for LABEL — це новий термопапір без хімічних проявників для етикеток. Завдяки щільності 67 г/кв.м папір забезпечує високу динамічну чутливість і максимальну стійкість до впливу навколишнього середовища. Роздруковане зображення може зберігатися в архіві 40 років. Особливість: непрозорий функціональний шар фізично реагує на нагрівання так, що чорний шар під ним стає видимим і вивільняє надруковане зображення. Папір має світло-сірий колір, тому його легко відрізнити від стандартного термопаперу.
Серія Thermoscript LL 77 складається з термопаперу для етикеток Linerless щільністю 55, 69 і 77 г/кв.м. Папір без фенолів вражає максимальною динамічною чутливістю та дуже хорошою стійкістю до впливу навколишнього середовища. Крім того, термопапір LL 77 пропонує спеціальну обробку поверхні для низького поглинання силікону.

 

папір для струменевого друку
Струменевий папір jetscript GS 1062 (97 г/кв. м) вражає своєю особливо однорідною напівглянцевою поверхнею та високим візуальним блиском. Спеціальний чорнильний шар із покриттям забезпечує не тільки чудову передачу кольору, але й високу щільність кольору навіть для темних відтінків. Таким чином, GS 1062 забезпечує блискучі фотореалістичні відбитки. Зворотний бік ідеально поєднується з самоклеючим покриттям. Застосування: лицьова сторона для вимогливих етикеток і широкоформатного друку.
Папір преміум-класу для струменевих принтерів з матовим покриттям jetscript MH 7086L з щільністю 70 г/кв.м підходить як для етикеток, так і для широкоформатного сегменту. Оптимізований чорнильний шар і однорідна рівна поверхня забезпечують особливо яскраві, реалістичні та блискучі кольори – навіть із темними відтінками. Папір також доступний у більш щільній версії 90 г.

 

бар'єрний папір
У сфері гнучкої упаковки для харчових та нехарчових продуктів потрібні паперові рішення, які захищають упаковані товари, навколишнє середовище та споживача. Бар’єрний папір barricote із комбінованими бар’єрами проти водяної пари, жиру/олії, кисню/ароматичних речовин і міграції мінеральної олії виготовляється на основі паперу та підлягає переробці. Папір на 100% не містить полімерних плівок, екструдованих полімерів, ламінатів і фторвуглеців. Незалежно від того, пакети чи обгортковий папір, з barricote WRAP і LINER, а також з новим PACK 75, упаковані товари надійно захищені. Екологічно чистий і стійкий.
Усі представлені папери, звичайно, мають сертифікат FSC® або PEFC.
Зразки та додаткову інформацію можна отримати на стенді Mitsubishi на Labelexpo Europe 2023 у Брюсселі (зал 6, стенд 6A09). Команда відділу продажів чекає багато відвідувачів!

 

Джерело: Mitsubishi HiTec Paper