Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

NEO GROUP РОЗПОЧАЛА ВИРОБНИЦТВО RPET

05.05.2021

 

На початку 2021 р. NEO GROUP, виробник ПЕТ, що працює в ВЕЗ (вільна економічна зона) Клайпеди в Литві, виготовив і відправив замовникам на випробування перші зразки ПЕТ, які виготовлялись із використанням до 25% переробленої сировини. Компанія прогнозує, що комерційне застосування – ПЕТ-упаковка – цього цілком кругового продукту буде представлена на ринку конверторами на початку травня. У найближчі 3-5 років NEO GROUP планує, що перероблений ПЕТ становитиме 25-30% від загального виробництва.

 

Відстежуючи ринкові тенденції та готуючись до виконання директиви ЄС, яка набуде чинності в 2025 році, ще в 2019 році компанія розпочала експериментальні дослідження в лабораторії з використанням вторинного, тобто переробленого ПЕТ (rPET) у процесі виробництва. Після річних випробувань, у 2020 році, на одній виробничій лінії NEO GROUP успішно випустила 15% rPET, який дозволяє контакт з харчовими продуктами і за якістю та технічними параметрами був на такому ж високому рівні, як і первинна сировина. А цього року - 25% rPET.

 

Русланас Радаєвас, генеральний директор NEO GROUP, зауважує, що це досягнення важливо для компанії з кількох причин: компанія сприяє досягненню стійких та екологічних цілей, дозволяє своїм клієнтам заздалегідь підготуватися до майбутніх вимог та використовувати більш стійку сировину матеріалів без зміни існуючого обладнання.

 

«Наші технологи прийняли унікальний на ринку спосіб розчинення, очищення та використання вторинного матеріалу rPET у наших виробничих лініях. Ми плануємо розпочати комерційну поставку нового продукту, торгової марки NEOPET CYCLE у травні», - говорить Радаєвас.

 

За його словами, планується розпочати виробництво ПЕТ-смол з 25-30% rPET на двох інших виробничих лініях у 2023-2025 роках, залежно від наявності вторинної сировини та збільшення попиту споживачів.

 

Джерело: NEO GROUP