Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОРІЄНТАЦІЯ НА СТАБІЛЬНІСТЬ ВІД LYONDELLBASELL

26.04.2021

Компанія LyondellBasell, головний офіс якої знаходиться у Роттердамі, Нідерланди, випустила Circulen – набір продуктів, виготовлених із механічно або хімічно перероблених смол або з використанням відновлюваних вихідних матеріалів. Компанія заявляє, що запуск означає наступний крок у досягненні цілі сталого розвитку – виробництва та збуту 2 млн. т. перероблених та відновлюваних полімерів щороку до 2030 р.


LyondellBasell заявляє, що його сімейство продуктів Circulen підтримує зменшення відходів полімерів за рахунок використання переробленої сировини та зниження вуглецевого сліду. До продуктів входять:

  • Полімери CirculenRecover, які виготовляються із полімерного брухту в процесі механічної переробки;
  • Полімери CirculenRevive, які виготовляються з використанням процесу хімічної переробки для перетворення пластмас із закінченим терміном експлуатації у вихідну сировину для отримання нових полімерів; 
  • Полімери CirculenRenew , які виготовляються із відновлюваних сировинних матеріалів, таких як відпрацьована олія, що мають широкий спектр використання.

 

«Завдяки новому  продуктовому асортименту Circulen ми вживаємо конкретних заходів для просування циркулярної економіки сьогодні, впроваджуємо інновації в майбутнє і стаємо партнерами по ланцюжку створення вартості», - говорить Кен Лейн, виконавчий віце-президент LyondellBasell у галузі глобальних олефінів та поліолефінів. «Наші амбіції сміливі, проте необхідні, і ми прагнемо зробити все, щоб допомогти вирішити глобальні виклики полімерних відходів у навколишньому середовищі та зміні клімату, одночасно задовольняючи потреби замовника та власника торгової марки».

 

На сьогодні  портфель LyondellBasell  Circulen доступний у Європі, а незабаром він буде представлений у Північній Америці та Китаї, повідомляє компанія. Вироби Circulen в даний час використовуються в новій лінійці валіз Samsonite Magnum Eco та садовому обладнанні.

 

Джерело: Recycling Today