Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PolyOne завершує придбання Clariant Masterbatch

15.07.2020

Корпорація PolyOne (NYSE: POL), провідний світовий постачальник спеціалізованих полімерних матеріалів, послуг та стійких рішень, завершив купівлю Clariant Masterbatch. PolyOne також оголосив, що змінив назву і тепер буде називатися Avient.

"Ми з гордістю вітаємо наших нових партнерів та шановних клієнтів від Clariant Masterbatch. Вони приєднуються до нас в перший день цієї нової ери для нашої компанії, яка буде називатися Avient", - сказав Роберт М. Паттерсон, Голова, президент та головний виконавчий директор, Avient.

Містер Паттерсон продовжив: "Під цим новим брендом ми об'єднуємо двох світових лідерів, щоб створити спеціалізовану компанію, орієнтовану на стійкі рішення для наших клієнтів."

Про укладення угоди про придбання бізнесу Clariant Masterbatch спочатку було оголошено у грудені 2019 року. Бізнес компанії Clariant Masterbatch включає 46 виробничих та технологічних центрів у 29 країнах та приблизно 3500 співробітників, які приєднаються до сегменту masterbatch, добавок та фарб Avient.

Комбінована чиста вартість закупівлі становить 1,44 млрд доларів.

"Завдяки цьому придбанню Avient тепер очікує, що понад 85% скоригованого показника EBITDA буде сформовано за допомогою спеціальних додатків", - сказав Містер Паттерсон.

Компанія окреслила основні пріоритети нової організації:

  • Бути першими у дотриманні безпеки
  • Зробити чудове місце роботи
  • Підвищити рівень зацікавленості працівників у своїй роботі
  • Здобути лідируючі позиції в галузі сталого розвитку
  • Інвестувати в інновації
  • Діяти в усьому світі, надавати послуги на місці
  • Бути клієнтоорієнтованими
  • Мати фінансові пропозиція для всіх зацікавлених сторін

Містер Паттерсон підсумував: "Ці зусилля стають можливими завдяки приєднанню до нашого бізнесу. Нам краще разом".

У поєднанні зі своїм ребрендингом та новою назвою символ-галочка компанії зміниться з "POL" на "AVNT", що діє на початку торгів на 13 липня 2020 року. З цього дня торговий символ "POL" більше не буде активним.


Джерело: Avient Group