Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Новий HDPE матеріал від ML Polyolefins

16.07.2020

Компанія ML Polyolefins розробила нову суміш HDPE, щоб відповідати очікуванням зростаючої та вимогливої галузі переробки. Виробник регрануляту розробив унікальну суміш для екструзії, яка характеризується високою стійкістю технічних параметрів та повторюваністю.

Продукт PIPEFIN HD46 - це фактична назва цього матеріалу, що використовується в портфоліо ML, і цей продукт представлений як чергова прем’єра під час святкування 20-річчя компанії. Цього разу ML розробила матеріал, де якість та конкретні технічні вимоги є надзвичайно важливими: - Ми довго працювали в нашому відділі досліджень і розробок над новими рецептами для задоволення потреб клієнтів. Більшість популярних на ринку компаній створюють універсальну продукцію, ігноруючи важливі специфікації різних виробничих процесів та вимог до матеріалів. Ми знаємо, що багато виробників використовують власні технічні рішення на виробничих лініях, де кінцевий продукт дуже схожий, але вимагає різних рецептур. Тому ми розробляємо наші матеріали з урахуванням конкретних виробничих ліній - говорить президент компанії Томаш Мікульський.

Анджей Шепета, директор з виробництва ML Polyolefins, пояснює: - У нас дуже різноманітний портфель продуктів, оскільки ми адаптуємо наші гранули до їх індивідуальних потреб. Ось чому ми вирішили відновити нашу пропозицію, щоб зробити її більш доступною та прозорою для сумісних підрядників. Це також дозволяє нам розробляти окремі групи гранулятів. Так було для STRAPFIN, продукту сімейства гомополімерів, де з однієї існуючої програми, створеної загалом для чіткої процедури виготовлення, ми розширили нашу пропозицію додатковими властивостями, адаптованими до специфіки переробки.

- Ми на ринку вже 20 років і пройшли довгий шлях, коли йдеться про виробництво пластмас, - каже Щепета. - Сьогодні ми хочемо скористатися нашим досвідом обробки та складання матеріалів, який надасть нашим клієнтам економію витрат на послуги, а також спокій у виробництві. Я знаю, наскільки важлива повторюваність подачі інгредієнтів, тому я можу впевнено сказати, що ми особисто гарантуємо якість нашого HDPE-матеріалу. Нам вдалося зберегти високу ударну міцність, низьку швидкість розплаву та модуль, що в результаті допомагає зберегти процеси екструзії дуже ефективними. Ми пропонуємо новий продукт у двох кольорах: сірому та чорному - підсумовує він.

Представники ML Polyolefins гарантують, що основні технічні параметри перевіряються на постійній основі під час виробничих процесів та перевіряються в лабораторії компанії. Поставки доступні в біг-бегах або силосах, а час очікування доставки - три тижні від замовлення.

- Ми усвідомлюємо важливість технічної підтримки, коли йдеться про впровадження нових матеріалів для виробництва, тому ми раді допомогти, і наші обізнані технологи готові запропонувати підтримку в вирішенні проблем та забезпечити найкращий продукт для застосування - наголошує Томаш Мікульський.


Джерело: ML Polyolefins