Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЗБІЛЬШЕННЯ ПОТУЖНОСТЕЙ З ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ В АЗІЇ

08.06.2023

За даними GlobalData, провідної компанії з обробки даних та аналітики, Індія має намір зареєструвати найбільше збільшення потужностей з виробництва полівінілхлориду в Азії. До 2027 року вона забезпечить близько 49% збільшення потужностей у регіоні.

 

Останній звіт GlobalData «Прогноз встановлених потужностей і капітальних витрат (CapEx) промисловості полівінілхлориду за регіонами та країнами», включаючи детальну інформацію про всі діючі заводи, заплановані та оголошені проєкти, 2023-2027 рр.» показує, що Індія лідирує у збільшенні потужностей, з потужністю 3,79 млн тонн на рік (мт/рік) у шести запланованих і оголошених проєктіах. Очікується, що збільшення застосування полівінілхлориду в будівництві, сільському господарстві та пакувальній індустрії призведе до зростання попиту на полівінілхлорид в Індії.

 

Ніведіта Рой, аналітик з питань нафти та газу GlobalData, коментує: «В Індії основне збільшення потужностей буде отримано від запланованого проєкту, Mundra Petrochem Mundra PVC Plant, потужністю 2 млн тонн на рік. Очікується, що виробництво полівінілхлориду розпочнеться у 2026 році».

 

Наступним слідує запланований проєкт Reliance Industries Dahej PVC Plant 2 із другим найбільшим збільшенням потужності – 1,20 млн тонн на рік. Очікується, що завод почне роботу до 2026 року.

 

Nivedita робить висновок: «Завод ПВХ Chemplast Sanmar Cuddalore, запланований проєект, є третім за величиною вкладником з точки зору збільшення потужностей у країні, що становить 0,30 млн тонн на рік. Очікується, що завод розпочне виробництво полівінілхлориду у 2023 році».

 

Джерело: GlobalData