Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

TRIPLE HEADER ВІД HEIDELBERG І GALLUS

31.08.2023

Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) та її дочірня компанія Gallus демонструватимуть ряд унікальних цифрових рішень на Labelexpo Europe 2023 (стенд 11C30). Компанія Gallus представить ряд унікальних цифрових рішень. Системи підтримують підвищену автоматизацію всієї екосистеми друку з метою сприяння «розумного підключеного друку» для вирішення проблеми нестачі кваліфікованої робочої сили, підвищення продуктивності та зменшення відходів. Для HEIDELBERG цифровий друк етикеток є дуже привабливим ринком в сегменті цифрового друку, оскільки він має темпи зростання близько 6 % на рік і, отже, все більше типографії звертаються до цифрових рішень. Останні інновації від HEIDELBERG і Gallus підкреслюють їхнє прагнення прискорити цю цифрову трансформацію. «Нові рішення, які HEIDELBERG і Gallus розробили разом, вирішують найважливіші виклики, з якими щодня стикаються зацікавлені сторони на цьому ринку, такі як нестача кваліфікованої робочої сили та попит на більшу продуктивність», — коментує д-р Людвін Монц (Dr. Ludwin Monz), генеральний директор HEIDELBERG.


Gallus One для цифрового друку етикеток
На Labelexpo буде представлена нова цифрова машина для етикеток Gallus One.

 

Gallus One, випущений у серпні 2022 року, був спеціально розроблений, щоб усунути бар’єр загальної вартості володіння (ЗВВ) для впровадження цифрових етикеток в бобіні з найвищим рівнем автоматизації та хмарними технологіями, що забезпечує використання цифрового друку етикеток для більшої кількості застосувань. Таким чином, Gallus One вперше надає брендам доступ до економічно ефективних і стійких високоякісних цифрових етикеток. Ще більше оптимізуючи переваги ЗВВ, Gallus нещодавно випустив новий Gallus One із конвертацією. Це нове рішення об’єднує все в мережу, включаючи цифровий принтер із вбудованою станцією для флексографії, напівротаційний висікач, який може змінювати завдання протягом однієї хвилини та обробляти до 70 м за хвилину, а також системи огляду для забезпечення найвищого рівня якості та мінімізації відходів.

 

На виставці також буде показано, як Gallus представить новий цифровий друкарський блок (DPU) для флексографської машини Gallus ECS 340. Запущений цього літа в рамках перших днів Gallus Experience Days, DPU перетворює традиційну машину Gallus ECS 340 на гібридну машину Gallus Labelfire 340 – але, що важливо, без додаткових інвестицій у платформу. Це означає, що клієнти тепер можуть отримати доступ до всієї гнучкості та універсальності цифрового друку, але з надійністю та точністю традиційного друку та технології подальшої обробки.

 

Портал HEIDELBERG автоматизує контакти з клієнтами

На виставці також презентують платформу для демонстрації нового клієнтського порталу HEIDELBERG (HCP), який нещодавно був представлений на відкритті знакового нового галузевого об’єкта Gallus Group – Gallus Experience Center – і який автоматизує майже кожну точку взаємодії з клієнтами.

 

Вперше в галузі рішення також забезпечуватимуть можливості прогнозування за допомогою штучного інтелекту (ШІ) для надання рекомендацій щодо підвищення продуктивності, скорочення обслуговування і підвищення прибутковісті. Очікується, що нова платформа заощадить клієнтам у середньому до 35 % часу та грошей.

 

Для великих обсягів застосування експерти з HEIDELBERG також продемонструють повний робочий процес для виготовлення етикеток у формі (IML) з найвищою продуктивністю на ринку щодо якості, продуктивності та чистого виходу.

 

«Labelexpo завжди є такою позитивною та надихаючою ареною, і ми раді, що маємо можливість не лише продемонструвати наші найновіші продукти на виставці, але й спілкуватися із зацікавленими сторонами на всьому ринку та продовжувати ділитися нашим баченням майбутнього галузі», підсумовує Даріо Урбінаті (Dario Urbinati), генеральний директор Gallus Group.

 

Джерело: Heidelberger Druckmaschinen AG