Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

В КИЄВІ ВІДКРИТО ВИРОБНИЦТВО ДРУКАРСЬКИХ РОТОВАЛІВ

18.02.2021

Середина лютого 2021 р. відзначилася приємною новиною для всього пакувального цеху України. Компанія ТОВ "Ротопрінт" запустила в Києві виробництво друкарських валів для ротодрукарських машин. На думку Геннадія Жданова, головного ідеолога цього проєкту, це давня його мрія, до якої він йшов 5 років. Тепер виробники упаковки та етикетки, які для їх оформлення використовують ротодрук (а це понад 20 друкарських машин) зможуть, як кажуть, «з одних рук» (компанії «Флексорес» та «Ротопрінт») отримувати основні складові друкарського процесу - фарби та друкарські вали. За таким підходом, підвищиться якість друкарської продукції, покращиться комунікація, оперативність у виробничих відносинах.

 

Проєкт, закупівля обладнання та саме будівництво виробництва друкарських ротовалів зроблені за вітчизняні інвестиції. Це сучасне виробництво з використанням новітніх технологій підготовки та гравірування валів, яке забезпечене обладнанням компаній із Німеччини: Gravure Systems HELL, DAETWYLER, K.WALTER. На сьогодні виробництво планує виготовляти 400 валів на місяць (при однозмінній роботі) із можливістю збільшення у 1,5-2 рази. Виробництво побудоване з урахуванням всіх вимог до його безпеки, забезпечене електрикою, водою, поставкою металевих валів вітчизняного виробництва як основи для виготовлення ротовалів, а також інших необхідних компонентів. Виробництво має системи вентиляції, підготовки хімічних розчинів і їх рекуперації та абсолютно безпечне для навколишнього середовища. Технічні фахівці та оператори виробництва мають досвід, необхідні знання та готові до виготовлення якісної продукції.

 

Побажаєм новому підприємству та його колективу успішної роботи для подальшого розвитку української пакувальної індустрії.