Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ОБЛАДНАННЯ ВІД KONICA MINOLTA

31.03.2021

10 березня 2021 р. Konica Minolta Ukraine вперше за 1.5 роки, зібрала українських поліграфістів на одній локації задля проведення Konica Minolta Open Day 2021. На заході було представлено лінійку універсальних кольорових цифрових машин для продуктивного друку AccurioPress C4070 та найдоступнішу систему для цифрового оздоблення в індустріальному портфоліо Konica Minolta MGI JETVarnish 3D One.

 

«З початком пандемії коронавірусу офлайн спілкування стало розкішшю, а будь-яка можливість зустрітися особисто є надважливою для побудови міцних партнерських відносин, — переконаний директор з продажів рішень для професійного друку Konica Minolta Ukraine, Євген Шиляєв, — Ми дотримуємося цього переконання, тому попри карантинні обмеження запросили своїх клієнтів на перший за 1.5 роки офлайн захід».

 

Захід складався з трьох частин: виступу спікерів, презентації нових машин для професійного друку та неформального спілкування з представниками галузі.

 

Спікерами заходу були Євген Шиляєв, директор з продажу рішень для професійного друку в Konica Minolta, який розповів про ключові тенденції українського та європейського ринків та про майбутнє цифрового оздоблення з найдоступнішою системою в індустріальному портфоліо Konica Minolta MGI JETVarnish 3D One, та Людмила Зимбович, стратегічний менеджер напрямку професійного друку в Konica Minolta Ukraine, яка розповіла про оновлену флагманську AccurioPress C4070, базову модель для невеликих та середніх друкарень з найкращим ТСО на ринку.

 

Одразу після виступу спікерів відбулася презентація обладнання в дії. Гості могли побачити повний цикл виробництва листової продукції на місці. Підготовлені макети друкувалися на AccurioPress C4070 та одразу оздоблювалися на MGI JETVarnish 3D One.

 

«Я була щаслива бачити всіх та відчула наскільки це круто й важливо бачити один одного не через екран лептопу. Ми мали на меті та, мені здається, нам вдалося презентувати все максимально стисло, цікаво, енергійно та інформативно, щоби залишити достатньо часу для персонального спілкування наших друзів, партнерів та колег», — додає Людмила Зимбович.

 

Джерело: Konica Minolta