Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

NOVOFLEX II З СИСТЕМАМИ VISION І RUBY

09.04.2021

Перша флексодрукарська машина типу NOVOFLEX II в Латинській Америці була інстальована компанією Poly Rafia в Мексиці. На новому обладнанні фахівець в області упаковки друкує мотиви розгорткою до 1250 мм зі швидкістю 500 м/хв. Завдяки інтегрованим системам автоматизації та контролю від W&H –  IoT RUBY і VISION –  Poly Rafia відстежує і оптимізує дані друку та виробництва для досягнення оптимальної якості продукції.


У лютому 2021 року на Poly Rafia – провідній компанії по виробництву гнучкої упаковки в Атлакомулько, в 130 км від Мехіко, була запущена у виробництво нова флексодрукарська машина NOVOFLEX II. За допомогою цієї машини на заводі друкують мотиви на термоусаджувальній плівці для індустрії напоїв, а також мішки з великою довжиною друку для упаковки корму для домашніх тварин.

 

У нову машину інтегровані система автоматизації і контролю VISION і RUBY – цифрова платформа для моніторингу, аналізу та поліпшення виробничих даних від W&H. Poly Rafia –  перша компанія в Мексиці, яка використовує RUBY Go і RUBY Check. Очевидний факт: компанія «Poly Rafia» покладається на технологічні розробки Industry 4.0 і повністю довіряє партнеру W&H.

 

Хуан Карлос Лопес, технічний директор компанії Poly Rafia, розглядає інсталяцію NOVOFLEX II як важливий крок на шляху до підвищення ефективності внутрішніх процесів. Як приклад він наводить більш високу швидкість друку для складних мотивів завдяки особливій стабільності друку, пропонованою NOVOFLEX II. Якість продукції відстежується системою контролю VISION зі 100% виявленням дефектів і ефективним аналізом виробничих даних системою RUBY.

 

Компанії Poly Rafia і Windmöller & Hölscher успішно співпрацюють один з одним вже два десятиліття і це прекрасний приклад спільного зростання і довіри, побудованого з використанням новітніх технологій двома провідними компаніями на ринку гнучкої упаковки.

 

Джерело: Windmöller & Hölscher