Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА МАШИНА ДЛЯ ГЛИБОКОГО ДРУКУ ВІД BOBST

25.02.2021

Компанія BOBST провела віртуальний захід, присвячений глибокому друку і ламінуванню, зі свого центру передового досвіду в Сан-Джорджо-Монферрато (Італія), в рамках якого відвідувачі змогли ознайомитися з перспективами виробництва гнучкої упаковки

 

«Цей захід показав, як новітні розробки компанії BOBST в області глибокого друку і ламінування створюють майбутнє галузі гнучкої упаковки шляхом впровадження рішень на базі чотирьох ключових елементів: автоматизація, цифрові процеси, можливість підключення і екологічна відповідальність. Такий підхід створює цінність для всіх користувачів взаємозалежного ланцюжка створення доданої вартості, покращуючи якість упаковки і збільшуючи гнучкість, екологічність і прибутковість процесу друку і виробництва упаковки», - розповів Давид Гаравалья (Davide Garavaglia), генеральний директор Bobst Italia.

 

Учасникам представили машину глибокого друку EXPERT RS 6003 і універсальний ламінатор NOVA D 800 LAMINATOR.

 

Зміна завдань на машині глибокого друку була виконана дуже швидко - менше, ніж за 14 хвилин, а відходи склали всього 95 м! Вражаючі результати були продемонстровані на прикладі двох завдань, надрукованих за технологією розширеного колірного охоплення BOBST oneECG , що дозволяє виконати завдання на 14 кольорів (CMYK + 9 плашечних кольорів + білий) всього лише з 7 встановленими фарбами триадной палітри. Машина також відрізняється високим рівнем автоматизації: в ній передбачена попереднє налаштування TAPS на сенсорному екрані, гнучка флексотележка і автоматична система попереднього миття.

 

Потужний ламинатор NOVA D 800 тунельної конструкції оснащений унікальною флексотележкой і моторизованими роликами, тому його параметри ідеально відповідають характеристикам машини глибокого друку. Учасникам продемонстрували завдання на ламінування, під час якого клейове покриття на основі розчинника наносилось зі швидкістю 400 м/хв. прямо на підкладку з алюмінієвої фольги товщиною 8 μ з бездоганною оптичною якістю і обробкою полотна.

 

 

Сполучення підкладки ПЕТ-алюмінієва фольга підкреслило технічні можливості компактного ламінатора BOBST для обробки складних матеріалів, зокрема, реторт-пакетів, в сегментах ринку з високими вимогами (харчова, косметична, фармацевтична промисловість, виробництво напоїв). Такий набір характеристик зазвичай притаманний машинам більш високого класу.

 

Компанія BOBST представила абсолютно нову машину глибокого друку. Машина VISION RS 5003, створена на базі дуже успішних моделей серії RS 5002 і NOVA RS 5003, здатна працювати на швидкості до 450 м/хв. з повністю автоматизованою зміною завдань на робочій швидкості.

 

Нові технічні рішення компанії BOBST можуть і будуть допомагати виробникам упаковки задовольняти нові потреби ринку, пропонуючи економічно вигідні рішення. Використання підкладок з біологічної сировини і поліолефінів, індивідуальна настройка завдань, тиражі меншого розміру і більш швидкий вихід на ринок встановлюють нову планку для учасників галузі, поряд з ланцюжком створення додаткових цінностей створення вартості, для якої компанія BOBST вже пропонує рішення.

 

 

«У компанії BOBST є всі можливості для підтримки перетворень в галузі і подолання труднощів зараз і в майбутньому. У нас є всі технології для виробництва гнучкої упаковки, тому ми можемо забезпечити комплексний підхід до вирішення кожної складної задачі та розробити оптимальне рішення для заданих вимог на кожному етапі виробничого процесу», - зазначив Давид Гаравалья.

 

Джерело: Bobst Italia SpA