Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НАЙБІЛЬША У СВІТОВІЙ ІСТОРІЇ УГОДА З ПРИДБАННЯ МАШИН ЦИФРОВОГО ДРУКУ

18.11.2020

HP Inc. і найбільший в світі виробник персоналізованої друкованої продукції Shutterfly підписали контракт на поставку більш ніж 60 високопродуктивних цифрових друкарських машин HP Indigo. Основу операції складають цифрові друкарські машини HP Indigo 100K формату В2, вперше представлені публіці раніше в цьому році. HP Indigo 100K Digital Press - новітня чотириколірна цифрова друкарська машина формату В2 для друку комерційної продукції зі швидкістю до 6000 л/год в режимі EPM. Це перша машина в Series 5 і найпродуктивніша цифрова друкарська машина формату В2 в світі (дані НР). Розрахована на друк понад 1 млн. двосторонніх аркушів формату B2 в місяць. Як повідомляється, Shutterfly була одним з бета тестерів HP Indigo 100K.

                                                                      Одна з фабрик цифрового друку Shutterfly


Також в угоду увійшли кілька цифрових друкарських машин HP Indigo 12000 формату В2 і вузькорулонних HP Indigo 6800p. Сорок п'ять HP Indigo 12000 Shutterfly використовує протягом останніх років. HP Indigo 100K і 12000 стануть взаємодоповнюючими в Shutterfly. 100K - максимально швидка 4x колірна (CMYK) машина, здатна друкувати на максимальній швидкості, переходячи з одного виду паперу на інший. HP Indigo 12000 має меншу продуктивність, але більш універсальна за рахунок 7 колірної конфігурації і найширшої гами доступних фарб.


Частина з раніше встановлених HP Indigo буде замінена на нові машини. Також HP Indigo замінять собою кілька цифрових друкарських машин інших виробників. Їх назви та моделі не повідомляються, проте відомо, що протягом декількох років Shutterfly експлуатувала 3 цифрові друкарські машини Konica Minolta KM1.


На новому обладнанні будуть друкуватися персоналізовані фотокниги, календарі, листівки, плакати, інтер'єрний декор і інша продукція.


За даними HP Inc., світовий ринок цифрового фотодруку, що становив в 2019 р. 1,8 млрд дол., буде рости щорічно на 8,1% і досягне до кінця 2026 р. 3,17 млрд дол.