Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ФАРБИ ДЛЯ ПРЯМОГО КОНТАКТУ З ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ ВІД HUBERGROUP

02.02.2022

Ще більш креативна упаковка та більше простору для інформації – Hubergroup Print Solutions робить це можливим завдяки MGA CONTACT, новим офсетним фарбам для друку з листовою подачею. Завдяки ретельно відібраній сировині серія фарб підходить для безпечного друку на внутрішній стороні паперової та картонної упаковки для харчової продукції. Разом із відповідним дисперсійним лаком hubergroup, MGA CONTACT схвалений для прямого контакту з харчовими продуктами, що означає відсутність функціональних бар’єрів. Колірну гамму та світлостійкість цієї серії фарб, яка зараз доступна по всьому світу, можна порівняти зі звичайними офсетними фарбами.


«З MGA CONTACT власники брендів і дизайнери упаковки тепер мають вдвічі більше місця для відображення своїх повідомлень та інформації. Таким чином, упаковка для фруктів, овочів або шоколаду може мати більш привабливий дизайн», — пояснює Йозеф Саттер, менеджер з продуктів в hubergroup. Це можливо, оскільки у фарбах використовуються лише інгредієнти, дозволені для прямого контакту з харчовими продуктами відповідно до інструкцій ЄС та критеріїв FDA. Крім того, серія фарб виробляється в окремому виробничому цеху на заводі Hubergroup в Целле, Німеччина.

 

MGA CONTACT забезпечує таку ж стабільність процесу друку, як і інші серії фарб MGA, тому до устаткування не потрібно вносити будь-які налаштування. Серію фарб потрібно лише покрити дисперсійним лаком, який також підходить для безпосереднього контакту з їжею. Для цього Hubergroup рекомендує продукцію свого асортименту ACRYLAC DFC (прямий контакт з харчовими продуктами).

 

Виробники можуть дати волю своїй творчості при розробці упаковки, оскільки MGA CONTACT має чудову світлостійкість і, як серія ECG (Extended Color Gamut), також охоплює широку кольорову гаму. Завдяки стійкій формулі фарби серії також піддаються переробці.

 

 

Джерело: hubergroup