Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Heidelberg продає Gallus Group

28.07.2020

Burger King

Через складності, викликані пандемією коронавирусу, Heidelberg вирішила зосередитися на своєму основному бізнесі - листовому друці  - і продати Gallus Group швейцарському пакувальному холдингу Benpac.

Heidelberg і Benpac будуть тісно співпрацювати в галузі вдосконалення етикеткової цифрової друкарської машини Gallus Labelfire. Heidelberg продовжить постачати для неї секції цифрового друку та витратні матеріали.

«Ми продаємо підрозділ узкорулонних флексографських машин, щоб зосередитися на інноваційних рішеннях для всього ланцюжка отримання листової друкованої продукції. На основі свого досвіду в області цифровізації і у співпраці з Benpac ми доб'ємося подальшого прогресу в оцифруванні традиційних друкарських машин і залишимося основним виробником листових офсетних машин на зростаючому ринку друку етикетки», - сказав генеральний директор Heidelberg Райнер Хундсдёрфер (Rainer Hundsdörfer).

В результаті угоди Benpac отримає право власності на п'ять підприємств із загальною кількістю співробітників близько 430 в Німеччині і Швейцарії, зокрема Gallus Holding і Gallus Ferd. Rüesch (Санкт-Галлен), Gallus Druckmaschinen (Ланггонс), Heidelberg Web Carton Converting (Вайден) і Menschick Trockensysteme (Реннінген). При узгодженій ціні покупки близько 120 млн євро, керівництво Heidelberg очікує, що угода принесе прибуток в кілька десятків мільйонів євро. Угода, яка має бути ухвалена відповідними органами, вступить в силу до кінця 2020 р.

За словами фінансового директора Heidelberg Маркуса Вассенберга (Marcus A. Wassenberg), Продаж Gallus Group є ще однією ключовою частиною перебудови компанії і значно збільшить її ліквідність і капітал.