Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СИСТЕМА 7C В ГЛИБОКОМУ ДРУЦІ – ЦЕ МОЖЛИВО?

19.02.2021

Часті зміни кольору і різноманітність спеціальних відтінків є одним з ключових чинників, що формують вартість друку продукції. У той час як у флексографічному друці для певних областей застосування з фіксованою палітрою кольорів (переважно 7С) це вже повністю встановлена техніка, що охоплює майже 90% пантонних кольорів, в глибокому (ротогравюрному) друці вона до сих пір майже не використовується. Однак сучасні розробки в машинобудуванні дозволяють працювати в розширеному кольоровому просторі з 7C навіть в глибокому друці.

 

Переваги очевидні: через те, що наклади все більш скороуються, залишки фарби при використанні традиційних методів друку (CMYK + спеціальні кольори) в загальному процесі збільшується. Завдяки завантаженню машин глибокого друку постійною фіксованою кількістю фарб (фіксована колірна палітра: CMYK + червоний, синій і помаранчевий), переоснащення на інше замовлення обмежується лише зміною циліндрів глибокого друку, що згодом значно скорочує витрати на очистку і час переналагодження.

 

Стандартизовані і дуже точні співвідношення кольорів системи 7С не тільки спрощують і скорочують узгодження кольорів на початку роботи, але і економлять кілька сотень метрів відходів. Для порівняння ми надрукували на машині глибокого друку складний мотив для гнучкої упаковки в нашому технологічному центрі за допомогою 7С і 4С + три спеціальних кольори.

 

Повну статтю про експеремент "флексо- і глибокий друк" читайте у другому номері журналу «Упаковка».

 

 

Компанія W&H