Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Schneider Electric завершує процес придбання компанії ProLeiT

31.07.2020

Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, анонсуючи результати діяльності корпорації за 1 квартал, 23 квітня 2020 р. повідомила також про придбання компанії ProLeiT. Це придбання розширює пропозиції компанії Schneider Electric у сегменті споживчих упакованих товарів (Consumer Packaged Goods), зокрема виробництві харчової продукції та напоїв, а також хімічної галузі.


Штаб-квартира компанії ProLeiT знаходиться у Німеччині. Компанія має дохід у розмірі близько 50 млн. євро  за даними 2019 року. Рішення ProLeiT з управління процесами промислової автоматизації буде інтегровано до платформи EcoStruxure Plant і буде безперебійно сумісним з програмним забезпеченням AVEVA, кращого рішення для Замовників. Пітер Хервек, виконавчий віце-президент Schneider Electric з питань промислової автоматизації, прокоментував: "З придбанням ProLeiT ми, розширюючи пакет рішень з автоматизації, посилюємо свою присутність в сегменті споживчих упакованих товарів - галузі з високими перспективами росту.  Ми щиро вітаємо ProLeiT в Schneider Electric”.


Вольфганг Ебстер, генеральний та фінансовий директор ProLeiT, прокоментував: "Об'єднання ProLeiT і Schneider Electric - це чудова можливість розвивати бізнес із програмним забезпеченням за допомогою нових каналів збуту. Ми пишаємося, що приєдналися до Schneider Electric, партнера із стратегічними цілями, який розділяє наше бізнес-бачення, менталітет та цінності, що їх також розділяють наші клієнти та наші співробітники».


Джерело: Schneider Electric