Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Вплив полімерної упаковки на довкілля

31.07.2020

 

Звіт Імперського коледжу Лондона "Вивчення речових доказів щодо викидів парникових газів (EXAMINING MATERIAL EVIDENCE THE CARBON FINGERPRINT)", замовлений найбільшим міжнародним оператором зі збору та переробки відходів (Veolia) порівнює викиди вуглецю при виробництві полімерної упаковки і її можливими альтернативами.

У звіті проаналізовано понад 70 оцінок життєвого циклу (LCA) різних типів упаковки, щоб оцінити вплив альтернатив полімерній упаковці на навколишнє середовище включаючи видобуток сировини, виробництво вихідних матеріалів, виробництво упаковки, логістику, використання і управління строком експлуатації, утилізацію чи захоронення відходів. Дослідники прийшли до висновку, що з доступних матеріалів полімери можуть забезпечити найменші викиди парникових газів за умови правильної їх переробки. Це розвінчує доцільність зростаючого тренду до відмови від використання полімерів в упаковці.

Слід підкреслити, що ці роботи проводились на замовлення саме переробників відходів, а не виробників полімерів або упаковки з них.

Короткий зміст звіту в котрому наведені основні дані і великий список літератури можна побачити тут.