Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВИРОБНИЦТВО ГІГІЄНІЧНИХ ПЛІВОК ЗА ДОПОМОГОЮ VAREX II З MDO

02.02.2022

Компанія Soparkar & Kothari Technologies (S&K) запустила свою першу видувну екструзійну лінію VAREX II з MDO для ринку гігієнічної плівки, наслідуючи глобальну тенденцію переходу на багатошарові установки. Мета – виробництво дихаючої та недихаючої плівки для підгузків.

 

Очікується, що обсяг світового ринку повітропроникних плівок для особистої гігієни та догляду за темпів зростання в 7,0% досягне 6 тис. т протягом прогнозного періоду 2021-2026 років. Швидка урбанізація, збільшення наявного доходу громадян і зростаюча поінформованість про санітарну безпеку та комфорт прискорять зростання ринку гігієни в Індії.

 

Компанія S&K вперше відмовилася від колишньої технології екструзії поливної плівки, починаючи робити плівки методом видування. Машинобудівна компанія Windmöller&Hölscher була переконлива у цінових перевагах цієї технології при збереженні або навіть покращенні рівня якості продукту.

 

ВИДУВНІ ЛІНІЇ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ГІГІЄНІЧНОЇ ПЛІВКИ – ОТРИМУЮТЬ ШИРОКУ ВІДОМІСТЬ І ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ГАРНУ ВІДДАЧУ

 

«Ми бачимо чітку світову тенденцію до використання плівки для підгузків, отриманої методом видувної екструзії. Завдяки своїй винятковій ефективності наша високопродуктивна лінія VAREX II з MDO може стати ключем до успіху, оскільки весь процес стає більш економічним», — говорить Герхард Шоун, менеджер з продажу W&H.

 

 

Встановивши більше 100 систем MDO, компанія W&H змогла переконати клієнтів по всьому світу в цій технології. Перевірені часом технології W&H MDO для виробництва високоякісних повітропроникних плівок та запатентована система вимірювання товщини допомагають скоротити кількість відходів обрізки кромок та досягти оптимальних допусків плівки в рулоні. Навіть при високих швидкостях понад 200 м/хв намотувачі легко виготовляють високоякісні рулони.

 

 

VAREX II з MDO забезпечує більшу ефективність та гнучкість щодо:

  • Швидкої зміни продуктів: більша маневреність для різної ширини та товщини плівки.
  • Кількості обрізків: по краях їх зменшено до 50 %, виключається ефект звуження, що виникає під час виробництва плівки для підгузків з технологією поливної екструзії.
  • Оптимізованих механічних властивостей: екструзія з видуванням призводить до кращих стандартів механічних властивостей у поздовжньому та поперечному напрямках. Це дозволяє замовнику заощадити до 25% матеріалу.

 

 

«Під час нашого дослідження ми виявили, що на індійському ринку протягом багатьох років домінують моно – поливні екструзійні установки, у той час як глобальна тенденція полягає у використанні ліній для виробництва багатошарової плівки з технологією видування. Ми побачили, що Індія також імпортує такі плівки у величезних кількостях і усвідомили, що є високий попит на високоякісну екструзійно-видувну плівку. З цієї причини, а також бажаючи запропонувати індійському ринку найкращі технології, ми розпочали цей проєкт. І, звичайно, з метою стати найкращим постачальником обладнання для виробництва екструзійно-видувної плівки. Тому не дивно, що наше дослідження призвело до машинобудівної компанії W&H, яка має дуже гарну репутацію на ринку. У ході подальших обговорень з командою W&H ми зупинилися на VAREX II з MDO, тому що він відповідає всім вимогам ринку, і ми впевнені, що за його допомогою ми зможемо запропонувати плівку для підгузків найвищої якості у нашій країні», — каже Деваль Сопаркар, директор S&K Technologies.

 

Джерело: W&H