Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

UPM ПЛАНУЄ ЗАКРИТИ СВІЙ ЗАВОД PLATTLING У НІМЕЧЧИНІ

08.08.2023

UPM Communication Papers оголошує про плани назавжди закрити свій завод Plattling у Німеччині, скоротивши потужність некрейдованого та крейдованого паперу у Європі на 595 тис. тонн. Ці плани є продовженням необхідних кроків для проактивного забезпечення конкурентоспроможності діяльності компаніїта узгодження потужностей з виробництва паперу з попитом клієнтів.


Заплановане закриття двох папероробних машин UPM Plattling призведе до постійного скорочення на 380 тис. тонн некрейдованого паперу і 215 тис. тонн крейдованого паперу для публікацій. Обидві папероробні машини планують припинити виробництво паперу до кінця 2023 року.

 

Протягом останніх 15 років попит на папір для друку постійно знижувався, і очікується, що ця тенденція збережеться. Зниження попиту значно посилилося протягом цього року. Крім того, довгострокова передбачуваність факторів виробництва, таких як енергопостачання, є важливою для галузі. Невизначеність щодо надійності та конкурентоспроможності енергопостачання в Німеччині зараз є великою проблемою.

 

«Зрілі ринки паперу для поліграфії вимагають безперервних і невпинних зусиль для забезпечення конкурентоспроможних операцій, які також відповідають вимогам майбутніх клієнтів. UPM прагне вести наш бізнес відповідально. Ми поважаємо інтереси як наших працівників, так і наших клієнтів і вважаємо їх центральною частиною наших планів. Ми усвідомлюємо, що сьогоднішнє оголошення є дуже важкою новиною для наших співробітників у Plattling. Разом із представниками працівників ми шукатимемо відповідальні рішення для нашого персоналу та вступатимемо безпосередньо у діалог», — говорить Массімо Рейнаудо (Massimo Reynaudo) , виконавчий віце-президент UPM Communication Papers.

 

Ці плани посилять загальну цінову конкурентоспроможність UPM Communication Papers і є необхідною умовою для стабільних операцій у довгостроковій перспективі. UPM визнає витрати на реструктуризацію в розмірі 122 млн євро (вплив на грошові кошти в розмірі 106 млн євро та знецінення в розмірі 16 млн євро) і знецінення в розмірі 100 млн євро орендованої когенераційної станції як статті, що впливають на порівнянність результатів за 3 квартал 2023 року. За оцінками, заплановані дії призведуть до щорічної економії постійних витрат у розмірі 60 млн євро.

 

Джерело: UPM Communication Papers