Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

UFLEX І БРЮКНЕР КИДАЮТЬ ВИКЛИК КРИЗІ

01.03.2021

Коли кілька місяців тому індійський гігант з виробництва пакувальної плівки UFlex та Brückner Maschinenbau розпочали свій спільний проект у Польщі, криза короновірусу не полегшила його виконання. Але виключно професійна співпраця між обома компаніями, а також польськими та німецькими органами охорони здоров’я, державними органами забезпечила відповідальні та безпечні подорожі. Потім на місці співробітники UFlex чудово подбали про команду Brückner Maschinenbau у їхньому гостьовому будинку згідно з усіма правилами, гарантуючи безпечне перебування під суворим дотриманням усіх заходів безпеки.

 

Так, фахівці Uflex і Brückner Maschinenbau могли продовжити процес запуску - і зусилля окупилися: новенька лінія з виробництва плівки – найскладніша в своєму роді у всьому світі – почала працювати.

Швидкість виробництва майже постійно перевищує 500 м/хв, при пікових значеннях до 550 м/хв, витримуючи найкращі ізотропні властивості плівки і навіть з високоякісним покриттям. Виробничі партії понад 48 годин (і навіть до 100 годин) без жодного переривання досягаються регулярно, стабільно виробляючи плівку класу А. Час безперебійної роботи надзвичайно високий, він досягав вже в перші тижні після запуску до 95%. Також за це відповідає орієнтована на майбутнє цифрова платформа Brückner ONE. Ця нова система управління містить засоби інтуїтивного аналізу та різні системи помічників, доступні за клацанням миші, забезпечуючи таку високу ефективність лінії.

Лінія BOPET від UFlex в Польщі, безумовно, є головним моментом поточної співпраці між UFlex та Brückner. Керуючий директор Brückner Maschinenbau Гельмут Хубер (Helmut Huber) справді задоволений – і бачить більше: «Також успішний старт величезних проектів UFlex в Єгипті та Угорщині повинен бути оцінений майже так само високо, особливо в ці часи. Завдяки цьому спільному успіху в минулому, UFlex і Brückner знову створили орієнтир у галузі. Гельмут Хубер сподівається знову стати партнером UFlex у майбутніх складних проектах».

Джерело: Brückner Maschinenbau