Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ТМ «ЯГОТИНСЬКЕ» РОЗШИРЮЄ ЛІНІЙКУ БЕЗЛАКТОЗНОЇ ПРОДУКЦІЇ

06.07.2023

 

ТДВ «Яготинський маслозавод» запускає у виробництво одразу два продукти в безлактозній лінійці ТМ «Яготинське»: ультрапастризоване молоко 2,5% жиру в пакованні Tetra Fino та сир кисломолочний 5% жиру в пакованні стабілопак.


«Безлактозні продукти від ТМ «Яготинське» є чудовою альтернативою для людей, які мають лактозну непереносимість. Основна перевага безлактозних продуктів ТМ «Яготинське» полягає в тому, що вони виробляються шляхом додавання до молока ферменту лактази, який розщеплює лактозу на інші прості цукри – глюкозу і галактозу», – розповідає головний технолог ГК «Молочний альянс» Наталя Васильєва.

 

Безлактозні молоко та кисломолочний сир ТМ «Яготинське» легше засвоюються і відрізняються від класичних молока і молочних продуктів більш вираженим солодкуватим присмаком. А от всі корисні властивості в цих продуктах зберігаються. Поживна цінність безлактозних продуктів також ідентична класичним, адже різний у них тільки вид вуглеводів, а не кількість.

 

ТДВ «Яготинський маслозавод» виробляє безлактозні продукти з молока найвищої якості, яке на підприємство постачається з великих фермерських господарств, що дбають про якість своєї сировини.

 

Щодо паковання молока, то спеціальна технологія виробництва та унікальне багатошарове паковання Tetra Fino дозволяють зберігати всю свіжість і користь безлактозного молока на тривалий час навіть без холодильника.

 

Джерело: ГК «Молочний Альянс»