Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МАЙБУТНЄ СТАЛОЇ УПАКОВКИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ ДО 2028 РОКУ

15.08.2023

Агенція Smithers випустила звіт про ринок упаковки для електронної комерції з точки зору сталого розвитку, а також спостереження за ключовими методами, які використовуються для мінімізації впливу упаковки для електронної комерції на навколишнє середовище.


Очікується, що до 2028 року вартість упаковки для електронної комерції перевищить 100 млрд доларів США в результаті тривалого швидкого зростання, а ринок електронної комерції буде зростати на 10% щорічно.

 

Екологічний гофрокартон становитиме понад 80% вартості екологічно чистої упаковки для електронної комерції у 2028 році, тобто 45 млн. тонн матеріалів, які можна переробити.

 

Що охоплює звіт?
Дослідження ринку упаковки для електронної комерції з точки зору сталого розвитку

 

Спостереження за ключовими методами, які використовуються для мінімізації впливу упаковки на навколишнє середовище для електронної комерції, з акцентом на заходи, які можуть зробити переробники/бренди

 

Поточний і майбутній попит на екологічно чисті пакувальні матеріали в усьому світі за період 2018–28 років за допомогою якісного аналізу

 

Поглиблений аналіз поточного та майбутнього попиту на екологічні пакувальні матеріали з розподілом за кінцевим використанням, типом упаковки та географічним регіоном.

 

Окрім сталості, ймовірно, найактуальнішою проблемою, з якою стикається ринок електронної комерції, є повернення. Останні звіти показують, що це коштувало галузі понад 800 млрд доларів у 2022 році, що майже вдвічі перевищує рівень 2020 року.

 

Безкоштовне повернення може стати справою минулого, оскільки понад 40% роздрібних торговців тепер стягують плату за повернення; у цьому звіті розглядаються наслідки цього кроку.

 

Автори звіту звертають увагу, що після різкого зростання під час пандемії електронна комерція залишиться здоровою галуззю, але повільно розвиватиметься в середньостроковій перспективі, а загальний попит на упаковку зростатиме на 10% на рік протягом періоду дослідження.

 

Можливість повернення упаковки стає все важливішою, оскільки на ринок з’являється багато нових дизайнів, які намагаються спростити процес для споживачів і водночас оптимізувати логістику для електронного роздрібного продавця.

 

Джерело: Smithers