Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МАЙБУТНЄ РИНКІВ ПАПЕРУ ТА ПОЛІМЕРНОЇ УПАКОВКИ ДО 2028 РОКУ

12.06.2023

Екологічність буде основним рушієм інновацій в упаковці протягом наступного десятиліття. Для багатьох споживачів, брендів і законодавців найбільш очевидним методом досягнення цього є перехід від полімерів, які складніше переробляти, до паперової упаковки. Smithers у своєму спеціальному дослідженні «Майбутнє ринків паперу та полімерної упаковки до 2028 р.» розглядає конкурентні переваги полімерних і волокнистих форматів у 25 різних пакованнях, існуючих на сучасному ринку, щоб визначити, де і коли можна здійснити такий перехід.


Дослідження ґрунтується на глибокому критичному вивченні поточних і майбутніх факторів впливу, включаючи бар’єри та покращення продуктивності, нормативні цілі та стратегії власників брендів, а також їх вплив на ланцюги поставок.

 

У дослідження надано поглиблений аналіз ключових сегментів упаковки, які, як очікується, перейдуть на альтернативний матеріал, поруч з аналізом динаміки змін у кожному застосуванні

 

Зосереджена увага на ринкових інноваціях і рушійних силах переходу, які, як очікується, стануть більш помітними та впливовими протягом наступних п’яти років.

 

Що ви відкриєте?
Сектори харчової промисловості, напоїв та інші, де заміна полімерів на паперову упаковку прискорюється найшвидше

 

Як доступність нових наборів екологічно чистих матеріалів – ПЛР-полімери, біополімери та формоване волокно – і стратегії переробки за проєктом можуть як допомогти, так і перешкодити цій еволюції

 

Поглиблений аналіз повного впливу паперу та полімерів на ланцюжки створення вартості; включно з витратами та необхідністю орієнтуватися в майбутніх тарифах розширеної відповідальності виробника (EPR).

 

Джерело: Smithers