Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МАЙБУТНЄ ЕТИКЕТОК ДО 2028 РОКУ

27.07.2023

Звіт містить комплексний аналіз і моделювання даних глобального ринку етикеток, а також важливих технологічних розробок, повідомляєтся на сайті Smithers.


У ньому представлені авторитетні історичні дані за період 2018–23 рр., а також експертні прогнози до 2028 р. Ринкові прогнози представлені за типом етикеток, географічним ринком, процесом друку та сектором кінцевого використання. Крім того, звіт містить оцінку поточного ринку та майбутніх перспектив випуску етикеток.

 

Розробка та впровадження етикеток без підкладок триватиме та помірно прискорюватиметься протягом прогнозованого періоду, оскільки як споживачі, так і регіональні регуляторні органи (зокрема в зоні ЄС) все більше вимагають більш екологічних варіантів упаковки.

 

Відновлення тенденцій до впровадження більш функціональних етикеток – наприклад, інтерактивних і «розумних» етикеток – і до вдосконалення та впровадження інтегрованих систем цифрового друку для етикеток.

 

Цей звіт зосереджений на витратних матеріалах для друку етикеток, папері, плівці та фарбах, що застосовуються до виробів первинної, вторинної та третинної упаковки, а також на новій електроніці та системах для вдосконалення та розширення їх функціональності.

 

Історичні дані, відповідним чином сегментовані, для глобальних ринків етикетки, а також надані оцінки поточного розміру ринку та прогнози зростання до 2028 року. В звіті описані основні чинники ринку, споживчі тенденції та важливі технічні розробки до 2028 року.

 

Джерело: Smithers