Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

TESA TAPE ДЕМОНСТРУЄ ЛІДЕРСТВО У ГАЛУЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

02.02.2021

Sustainable Green Printing Partnership (SGP), провідний орган у галузі сертифікації сталого друку, оголосив 25 січня 2021 р., що tesa tape inc. North America, стала платиновим меценатом SGP. tesa tape приєднується до інших лідерів у галузі стійкості, включаючи 3M, Cooley Group, FLEXcon, Laird Plastics, New Leaf Paper, Piedmont Plastics та Sun Chemical, підтримуючи сертифікацію SGP та просуваючи стійкі ділові практики. Сертифікація SGP - це єдина програма сертифікації для всього об'єкта, розроблена для всієї поліграфічної галузі, щоб запропонувати надійну перевірку стійкості третьою стороною.

 

«Ми беремо на себе відповідальність за дотримання стійких практик, – коментує Чак Дойл (Chuck Doyle), директор з продажів tesa. – Як глобальна компанія, ми наполегливо працюємо над тим, щоб мінімізувати вплив нашої ділової діяльності на навколишнє середовище, підтримуючи високі стандарти якості життя як для нашої планети, так і для людей. Це міцно закріплено в нашій бізнес-стратегії та практиці управління. Ми раді співпрацювати із SGP та ділитися зобов’язаннями SGP щодо приведення у відповідність поліграфічної галузі та її клієнтів у пошуках більш підзвітних ланцюг поставок».

 

«Стратегія tesa tape добре поєднується з місією SGP керувати більш стійким ланцюгом поставок», – сказала Марсі Кінтер (Marci Kinter), співзасновник SGP, виконавчий директор та представник PRINTING United Alliance. «tesa tesa ділиться найкращими практиками для друкарської, паперової та обробної промисловості та своїми широкими рішеннями щодо безпеки та захисту».

 

Джерело: tesa tape