Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SÜDPACK КУПУЄ LPF

10.02.2021

1 лютого 2021 року SÜDPACK придбала LPF Flexible Packaging B.V. (далі - LPF) у групи Clondalkin Group. Компанія, розташована в Грутегасті, Нідерланди, є провідним виробником високобар'єрних плівок для чутливих продуктів. LPF була заснована в 1907 році і має багаторічний досвід у розробці та виробництві пакувальних матеріалів. Для SÜDPACK придбання є ще одним ключовим елементом у довгостроковій стратегії зростання.

З 2005 р. LPF входило до групи Clondalkin Group, яка з 2016 р. належить голландському інвестору приватних інвестицій Egeria. Ключові компетенції LPF включають розробку та виробництво дуплексних та триплексних пакувальних ламінатів з друком та без, що забезпечують найвищий захист продукції та тривалий термін зберігання для найвибагливіших продуктів. LPF в основному обслуговує ринки упаковки харчових, фармацевтичних та технічних продуктів. Серед замовників - провідні світові бренди.

 

На додаток до широкого досвіду в галузі продуктів харчування, LPF має великі ресурси для досліджень, розробок та розвитку бізнесу для підтримки своєї стратегії. Більше того, компанія має високоякісну базу техніки та інфраструктури, вона добре інвестується та підтримується висококваліфікованим технічним відділом. Для забезпечення операційної ефективності процеси LPF оптимізовані для виробництва високоякісних ламінованих плівок.

 

«Ми цінуємо високий рівень розвитку та компетентність LPF і плануємо створити майданчик у Grootegast як Центр компетентності для високоефективних ламінатів протягом тривалого періоду в рамках групи SÜDPACK. Роблячи це, ми хочемо ще більше розширити досвід і портфоліо SÜDPACK у розробці та виробництві високоефективних ламінатів для різних застосувань, щоб обслуговувати привабливі ринки, що розвиваються, і виходити на нові ринки», пояснив Ерік Боутс (Erik Bouts), генеральний директор SÜDPACK.

 

Якко Тіджен (Jacco Thijen), керуючий директор LPF, вважає інтеграцію в групу SÜDPACK дуже позитивною: «LPF зробив значні кроки у розвитку свого бізнесу за підтримки Egeria протягом останніх чотирьох років. У SÜDPACK ми знайшли нового партнера, який готовий робити подальші інвестиції та вражає своїм стійким корпоративним управлінням та довгостроковою стратегією зростання. Ми можемо отримати значну користь від їхніх сильних та основних компетенцій, надаючи свої власні ноу-хау. Як результат, вся наша команда дуже чекає нашої співпраці».

 

Включення LPF до групи SÜDPACK має розпочатися негайно. Ерік Боутс (Erik Bouts), генеральний директор SÜDPACK, переконаний, «що ми швидко досягнемо прогрес у інтеграції цієї високомотивованої команди, оскільки ми поділяємо однакові цінності та бачення. Зрештою, для нас усіх надзвичайно важливо постійно розробляти найкраще можливе рішення для задоволення всіх потреб наших клієнтів».

 

Джерело: SÜDPACK