Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

B&C GROUP КУПУЄ ПАКЕТ АКЦІЙ SCHUR FLEXIBLES

26.05.2021

Власник Schur Flexibles, приватна інвестиційна фірма Ліндсей Голдберг, погодилася продати свій контрольний пакет акцій компанії B&C Group вартістю 900 млн. євро.


Компанія Schur Flexibles зі штаб-квартирою в Австрії спеціалізується на високобар'єрних пакувальних рішеннях для харчової, косметичної та фармацевтичної промисловості.

 

З моменту інвестицій Ліндсі Голдберг у Schur Flexibles у 2016 році, команда на чолі з генеральним директором Майклом Шернтханером та головою Томасом Унгером збільшила продажі більш ніж на 50% до 540 млн. євро та майже втричі збільшила EBITDA.

 

За цей час кількість працівників зросла з 1200 до 2100 на 22 виробничих майданчиках у Західній та Східній Європі.

 

Майкл Шернтханер, генеральний директор Schur Flexibles, сказав: «Ми вдячні Ліндсей Голдберг за активну підприємницьку підтримку у стратегічному розвитку компанії, а також за вісім придбань, що підвищують вартість - і не в останню чергу за те, що Ліндсей Голдберг залишатиметься співвласником з 20%.

 

Це свідчить про тверду відданість. Вибір нашого нового мажоритарного акціонера B&C також ідеально підходить для Schur Flexibles: B&C є довгостроковим підприємницьким власником з видатною репутацією та твердим зобов'язанням підтримувати зростання австрійського бізнесу та фінансуванти дослідження».

 

З моменту свого заснування в грудні 2000 року група B&C переслідувала мету інвестування в австрійське підприємництво і через свої холдингові компанії володіє пакетами акцій трьох основних промислових компаній (AMAG Austria Metall, Lenzing та Semperit), а також долями в декількох технологіях та зростаючих компаніях.

 

Томас Унгер, голова Schur Flexibles та керуючий партнер Lindsay Goldberg Europe, додав: «Schur Flexibles чудово розвинувся за останні п'ять років. Вузькоспеціалізовані центри передового досвіду Schur роблять групу привабливим та компетентним партнером для клієнтів у вибраних галузях.

 

«У той же час Schur Flexibles активно відданий циркулярній економіці та виступає за стійкі рішення для упаковки. Ми пишаємось усією командою Schur Flexibles, яка поєднала прибутковий ріст із орієнтацією на клієнтів та стійкість».