Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВТОРИННА ПЕРЕРОБКА ПОЛІМЕРІВ РОЗШИРЮЄ РИНОК ДВУХШНЕКОВИХ ЕКСТРУДЕРІВ

02.03.2021

Переробка та рециклінг полімерних споживчих відходів – найбільш швидкозростаюча сфера застосування двухшнекових екструдерів.

 

Звіт, опублікований в січні 2021 р. консалтинговою компанією AMI Consulting, присвячений ринку двухшнекових екструдерів, оскільки вони зазвичай використовуються для обробки технічних пластмас, стиролу, поліпропілену, ТПЕ і суперконцентратів.

 

Ці машини досягають продуктивності приблизно від 100 кг/год до 10 т/год.

Найбільш швидкозростаючою сферою застосування цієї техніки є вторинна переробка. AMI прогнозує, що попит в цій області збільшиться більш ніж удвічі в період з 2020 по 2024 рр. В цьому сегменті більше 50% проданих в 2020 р. по всьому світу машин було поставлено в Китай, що свідчить про здатність Китаю переробляти малоцінні відходи. Однак з точки зору вартості проданих машин Європа є найбільшим ринком, що AMI пояснює перевагою інвесторів купувати машини з більш високими технологічними характеристиками.

 

 

У 2020 році ринок ослаб через пандемію коронавірусу. AMI очікує швидкого відновлення на ринку екструдерів, проте в міру появи нових ринків географічні зрушення створюють більший попит, і виробники змушені інвестувати в більш потужні машини, щоб залишатися конкурентоспроможними.