Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PolyREC: ВСЕ ПРО ПЕРЕРОБКУ ПОЛІМЕРІВ В ЄВРОПІ

24.03.2021

Petcore Europe, PlasticsEurope, Plastics Recyclers Europe та VinylPlus взаємно домовились об’єднати зусилля для формування організації PolyREC. PolyREC контролюватиме, перевірятиме та звітуватиме про дані щодо переробки пластмас у Європі.


Це буде досягнуто за допомогою загальної системи збору даних – RecoTrace. PolyREC прагне забезпечити простежуваність, прозорість та довіру до перероблених матеріалів по всьому ланцюжку створення вартості пластмас.

 

PolyREC почне працювати в той час, коли моніторинг циркуляційності полімерів є першорядним, особливо в контексті Circular Plastics Alliance (CPA). Ця система буде прагнути виконати цілі CPA, вимоги законодавства щодо відстеження та загальнообов'язкові зобов'язання щодо переробки полімерів.

 

Президент PRE, Тон Еманс (Ton Emans), уточнив: «Створення механізмів, що свідчать про прогрес у забезпеченні прозорості кругообігу полімерів, є обов’язковим для досягнення цілей ЄС».

 

«Сьогоднішнє оголошення ланцюжка створення вартості пластмас, що охоплює переробників, виробників та переробників сировини, є значним кроком на шляху до надійного та системного підходу до справжнього вдосконалення виробництва, збору та переробки пластмас. Цей взаємний підхід до збору даних є необхідним для вимірювання прогресу галузі, використовуючи однакові критерії».

 

Керуючий директор Petcore Europe Крістіан Крепет (Christian Crépet) додав: «Petcore Europe є піонером моніторингу переробки ПЕТ в Європі з 90-х років минулого століття, його участь у спільній схемі моніторингу перероблених пластмас для ЄС є своєчасною і логічною».

 

«Ми дуже раді об’єднати зусилля з ключовими партнерами з ланцюжка створення вартості у створенні цієї унікальної крос-полімерної системи моніторингу, одночасно скориставшись перевагами давньої та перевіреної системи Recovinyl. Використовуючи наш солідний досвід у наданні ключових даних європейської промисловості полімерів, ми розглядаємо це як ключову віху на нашому шляху до циркулярності пластмас», - додала Вірджинія Янсенс (Virginia Janssens), керуючий директор PlasticsEurope.