Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

6 ТЕНДЕНЦІЙ ДЛЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ УПАКОВКИ НА 2021 РІК

22.01.2021

У 2020 році всі погляди були прикуті до фармацевтичної промисловості, коли розпочалася гонка за вакцинами та методами лікування COVID-19. Зараз вакцини розповсюджуються по всій земній кулі, настав час заглянути в майбутнє і те, що може принести 2021 р. Промислова упаковка фармацевтичної продукції переживає значне зростання протягом декількох років і може перевищити 84 млрд. фунтів стерлінгів до 2024 р. Завдяки новим інноваціям та новим методам лікування у фармацевтичної галузі є місце для подальшого зростання.

Які ж тенденції 2021 року у фармацевтичній упаковці?

 

Екологічна упаковка
Світ прокидається від необхідності ставати «зеленим». Люди, які прагнуть жити більш стабільно та скорочують використання полімерів, роблять більш обґрунтований вибір продуктів, які вони використовують. Цього року ситуація буде продовжена і може вплинути на попит на певні види продукції.
Хоча інші галузі можуть легко коригувати свої стратегії упаковки, для фармацевтичної промисловості це не так просто. Оскільки безпека завжди є пріоритетом для галузі, потрібно досягти рівноваги, яка допоможе забезпечити безпечне виробництво та упаковку продукції, а також враховувати екологічні практики.
Упаковка з PLA (полімолочна кислота) є одним із рішень, яке може допомогти фармацевтичній промисловості зменшити викиди, а також створити більш стійкий продукт. Вогненебезпечний матеріал, може контролювати температуру продуктів, що транспортуються, а також потребує на 65% менше енергії під час виробництва.
Екологічно чисті рішення мають стати ключовим пріоритетом для фармацевтики, будуть постійно з’являтися нові інновації, які будуть радувати споживачів та приносити користь навколишньому середовищу.

 

Використання нанотехнологій для боротьби з підробкою
Фармацевтична галузь сприйнятлива до таких питань, як підробка, яка стала простішою, ніж будь-коли, завдяки Інтернету та Інтернет-продажам. Нанотехнології можуть забезпечити дію нано-штрих-кодів як системуа відстеження для планшетів, яка визначатиме, звідки вони походять, стримуючи перерозподіл на інші ринки.

 

Ефективна упаковка
Пандемія COVID-19 принесла нове усвідомлення необхідності ефективної упаковки та розповсюдження продукції. Пакувальні компанії зіткнуться з новим тиском на розробку рішень, які прискорять процес руху і збільшать попит.
У деяких випадках це буде змагання з часом, але таке, що все ще вимагає від фармацевтичних компаній, що займаються упаковкою, надавати безпечні та ефективні рішення.

 

Введення розумних технологій в упаковку
Як розумну технологію можна включити у фармацевтичну упаковку? Це одне з питань, на яке компанії, мабуть, мають відповісти цього року. Різні типи інтелектуальних технологій, включаючи Bluetooth, NFC та QR-коди, можуть трансформувати галузь, допомагаючи управляти рівнем запасів та попитом, може існувати навіть інтелектуальне відстеження температури, яке допоможе виключити використання зіпсованих або небезпечних продуктів. Розумні технології пропонують кілька рішень, які можуть зменшити деякі ризики, пов’язані з транспортом та поставками, забезпечуючи кращу вартість та покращену безпеку.

 

Доступна упаковка
Доступна упаковка продуктів необхідна для багатьох галузей промисловості, але особливо важлива для фармацевтики. Люди повинні вміти читати та розуміти правильне дозування та спосіб використання, і це повинно бути одним із головних міркувань щодо дизайну упаковки.
Оскільки все більше і більше людей, схоже, переходять до самолікування (особливо при таких станах, як діабет та алергія), чіткі інструкції та виділення алергенів, терміни придатності тощо будуть життєво важливими. Інформація повинна бути легкою для читання, щоб допомогти користувачам правильно та безпечно використовувати свої ліки.

 

Важливість створення мереж
Як і галузь охорони здоров’я, фармацея виграє від обміну ідеями, щоб допомогти розробляти нові продукти та постійно вдосконалювати існуючі. Мережа та співпраця є ключовими для піднесення всієї галузі. Пандемія коронавірусу вже показала необхідність обмінюватися ідеями та інноваціями, і, схоже, це продовжиться на ключових фармацевтичних конференціях у 2021 р.
2021 р. має стати ще одним вирішальним для фармацевтичної промисловості, оскільки упаковка є однією з сфер уваги. Незважаючи на те, що існують рішення, необхідні для задоволення мінливих пріоритетів та вимог, є також шанс впровадити інновації та внести нові ідеї та концепції на цей швидкозростаючий ринок.

 

Джерело: ORIGIN