Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРОЄКТИ PEPSICO УКРАЇНА — ФІНАЛІСТИ КОНКУРСУ

05.01.2021

Проєкти PepsiCo в Україні отримали відзнаку в ході церемонії нагородження переможців та фіналістів конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку — 2020», що відбулася 26 листопада 2020 року.

Масштабна ініціатива PepsiCo з підтримки медичних працівників та місцевих громад в боротьбі з пандемією коронавірусу стала фіналістом у номінації «Подолання COVID-19». PepsiCo в Україні спільно з PepsiCo Foundation виділила понад 30 млн. гривень на боротьбу з коронавірусом. Зокрема, було закуплено та передано більше 16 тисяч захисних костюмів медикам у Миколаєві, Одесі, Києві, Львові, Вишгороді та Вишневому, а також необхідне обладнання для лікарень. Допомогу в організації проєкту надав благодійний фонд «Благомай». Крім цього, за час карантину PepsiCo в Україні передала на благодійність 1 738 тонн поживної та смачної продукції, більшість з якої склали молочні продукти, соки та нектари.

Також фіналістом конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку — 2020» у номінації «Планета» став проєкт «Мішечок», який громадська організація School Recycling World провела за підтримки PepsiCo Україна цією весною. Метою проєкту стало заохочення молоді до виготовленні торбинок – альтернативи полімерному пакованню. Усього за перемогу у командному заліку змагалися понад вісім тисяч учнів та їх родини з 285 шкіл з усіх куточків України. Загалом школярі пошили понад 17 тисяч мішечків.

Кампанія «Partnership for Sustainability Award» започаткована Мережею Глобального договору ООН в Україні у 2018 році і має на меті просувати Цілі сталого розвитку та сприяти партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами.

Джерело: PepsiCo в Україні