Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PANTONE ОГОЛОСИЛА КОЛЬОРИ 2021

18.12.2020

Понад 20 років «Колір року» Pantone впливає на розробку та рішення продуктів у різних галузях промисловості, включаючи моду, меблі для дому та промисловий дизайн, а також упаковку та графічний дизайн продукції.

Процес відбору кольорів року Pantone вимагає ретельного розгляду та аналізу тенденцій. Щороку експерти Pantone з Інституту кольору Pantone оголошують колір року. Цей колір впливає на майже всі сфери життя: індустрію розваг та кіно, мистецькі колекції колективів та окремих художників, моду, усі сфери дизайну, популярні туристичні напрямки, а також новий спосіб життя, стиль гри та соціально-економічні умови. Вплив може також виникати завдяки новим технологіям, матеріалам, текстурам та ефектам, що впливають на колір, відповідним платформам соціальних мереж та навіть майбутнім спортивним подіям, які привертають увагу у всьому світі.


Два незалежних кольори, що підкреслюють, як поєднуються різні елементи, щоб підтримувати один одного, найкраще висловлюють настрій для Pantone Color 2021 року. Практичний і міцний, але одночасно зігріваючий і оптимістичний PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647 Illuminating – це сила та позитив. Це кольорова історія, яка охоплює глибші почуття задумливості з обіцянкою чогось сонячного та доброзичливого.


Повідомлення про щастя, підкріплене стійкістю, поєднання PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647 Illuminating є захоплюючим і дає нам надію. Потрібно відчувати, що все стане яскравішим - це важливо для людського духу.


Поки люди шукають способи підкріпитися енергією, ясністю та надією подолати триваючу невизначеність, енергійні та сміливі відтінки задовольняють наші пошуки життєвої сили. PANTONE 13-0647 Illuminating – це яскравий та життєрадісний жовтий блискучий, теплий жовтий відтінок, пройнятий сонячною енергією. PANTONE 17-5104 Ultimate Grey є символом міцних та надійних елементів, які є вічними та забезпечують міцну основу. Кольори гальки на пляжі та природні елементи, зовнішній вигляд яких підкреслює здатність витримати випробування часом, тихо запевняє Ultimate Grey, заохочуючи почуття спокою та стійкості.