Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MONDI ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО КОНСОРЦІУМУ CELAB

13.11.2020

Mondi, провідний світовий виробник упаковки та паперу, приєднався до новоствореного консорціуму CELAB (Circular Economy for Labels). Ця галузева ініціатива була заснована компаніями, що працюють у галузі самоклеючої етикетки, щоб створити більший кругообіг для своєї продукції, покращуючи та просуваючи переробку у всьому світі.

Приєднавшись до CELAB, Mondi та інші провідні компанії з виробництва самоклеючих етикеток сприятимуть співпраці на глобальному рівні, сприятимуть регіональним ініціативам та заохочуватимуть загальне прийняття найкращих галузевих практик.


«Ми раді бути частиною глобально орієнтованої платформи для випуску рішень для переробки етикеток. CELAB - цінний ресурс для вирішення однієї з найскладніших проблем у нашій галузі. Mondi прагне до стабільності та співпраці з нашими партнерами по ланцюжку створення вартості, щоб зробити внесок у кращий світ, роблячи інноваційні, стійкі рішення щодо упаковки та паперу. Оскільки це для нас пріоритет, ми приєднались до консорціуму незабаром після його заснування і дуже активно беремо участь у робочих процесах, щоб підтримати місію CELAB. Ця платформа сприятиме покращенню круговоъ економыки для етикеток, і ми сподіваємось на співпрацю з нашими партнерами в галузі», - сказав Вільгельм Муннінгер, технічний директор Release Liner.


CELAB діятиме як коаліція, наділена повноваженнями працювати по всьому ланцюжку створення вартості, щоб сприяти круговій економіці для самоклеючих етикеток. Новий консорціум включає глобальний керівний комітет та регіональні відділення в Європі та Північній Америці, з планами щодо розширення в інших регіонах у майбутньому. Регіональні філії призначені для усунення широких відмінностей у виробничих процесах та можливості переробки на різних ринках. Організовуються робочі потоки для вирішення різних аспектів переробки етикеток, включаючи аналіз технічних питань, сприяння використанню та створенню мереж вторинної переробки, взаємодію з державними регуляторними органами та освіту галузі та громадськості.


Для отримання додаткової інформації про CELAB та його діяльність відвідайте www.celabglobal.org.


Джерело: Mondi