Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MILLIKEN ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО GO! PHA

22.02.2021

Хімічний підрозділ Milliken & Company приєднався до Глобальної організації PHA (GO! PHA), щоб допомогти вирішити технічні проблеми та проблеми розвитку ринку, пов’язані з біорозкладаними біополімерами полігідроксиалканоату (PHA). Milliken представить GO! PHA свій досвід у галузі хімії полімерів, щоб допомогти поліпшити обробку, продуктивність, естетику та інші важливі властивості PHA. Мета полягає в тому, щоб розширити діапазон застосування цього сімейства матеріалів на більше застосувань для упаковки.

GO! PHA - це коаліція зацікавлених сторін промисловості та наукових кіл, спрямована на просування розвитку, комерціалізацію та впровадження полімерів PHA шляхом пропаганди та обміну знаннями. Milliken співпрацюватиме з іншими членами GO! PHA для розставлення пріоритетів технічним проблемам та вивчення шляхів адаптації існуючих високоефективних добавок Milliken або розробки нових технологій.

«Участь Milliken у GO! PHA підтримує наші корпоративні цілі щодо сталого розвитку, надаючи нам платформу для спільної роботи для вирішення проблем океанічних полімерів та збереження природних ресурсів», - зазначив Аллен Джейкобі, старший віце-президент з питань полімерних домішок, хімічного відділу Milliken. «Заміна традиційних матеріалів на PHA на біологічній основі, що біологічно розкладаються може забезпечити менший вплив на продукти харчування та гнучку упаковку. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з іншими членами GO! PHA над удосконаленнями, які можуть зробити полімери PHA більш привабливими для дизайнерів продуктів, переробників та споживачів».

«Ми раді вітати Milliken у GO! PHA, - сказав Рік Пассьє, член виконавчого правління GO! PHA. «Експертиза полімерних домішок Milliken та широкі можливості розробки додають величезну цінність нашим зусиллям з оптимізації властивостей PHA та технологічності та розширення використання матеріалу в одноразовій упаковці».