Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ «БІОПОЛІМЕРНІ ПЛІВКИ»

19.07.2023

Тонкі плівки, часто товщиною менше 1 мм, є однією з перших сфер застосування, в якій біополімер може зарекомендувати себе. Хоча плівки, виготовлені з нафтопродуктів, як правило, продаються дешевше та у великих кількостях, біоматеріали, такі як крохмаль або полімолочна кислота, не лише створюють кращий суспільний імідж щодо екологічної обізнаності, але часто мають відчутні переваги. Органічну мульчу можна просто залишити на полі та підгорнути. Ceresana вивчила світовий ринок плівок, виготовлених з біополімерів: у новому звіті про ринок прогнозується, що до 2032 р. доходи зростуть приблизно до 14,2 млрд доларів США.

 

Зростання попиту на біоплівки
Оригінальний біополімер використовується з 1908 року під назвою целофан для упаковки шоколадних цукерок, квітів, баночок для спецій чи навіть цигарок. Для плівок з поліетилену або поліпропілену біоосновні альтернативи вже давно перестали виготовлятися лише з деревної чи макулатурної целюлози. Дослідники працюють над футуристичними біопластиками, такими як полігідроксіалканоати (PHA) з бактерій і полібутиленсукцинат (PBS) із залишків бродіння. У звичайні нафтохімічні полімери все частіше додаються компоненти на «біологічній основі». Протягом наступних десяти років споживання біоплівок значно зросте в усьому світі: Ceresana очікує щорічне зростання понад 14,6% в Азії, близько 11% у Північній Америці та трохи більше 8% у Європі.

 

В плівки на біооснові переважно упаковують харчові продукти

Пакети наразі є найвідомішим застосуванням біопластику. Упаковка для харчових продуктів є найважливішим ринком для плівок із біопластику: у 2022 році на неї припадало близько 47% їхнього обсягу ринку. Однак термозбіжна та стрейч плівка аж ніяк не використовується лише в пакувальній промисловості. Біопластикові плівки також використовуються, наприклад, для етикеток, липких стрічок, технічних ізоляційних шарів або медичних пов’язок. У садівництві, лісовому та сільському господарствах зростає споживання плівок, а також у будівництві, поліграфії та інших галузях економіки. Аналітики Ceresana очікують найвищих річних темпів зростання понад 12% для сільськогосподарської, промислової та будівельної плівок. Біопластик все більше завойовує навіть високотехнологічну продукцію: з полімерних плівок виготовляють мембрани для фільтрів для води, а пластикові плівки також використовують в акумуляторах для електромобілів.

 

Поточне дослідження ринку Ceresana «Біопластикові плівки»:

 

Розділ 1 нового дослідження містить вичерпну презентацію та аналіз глобального ринку поліетиленових плівок на біооснові, включаючи прогнози до 2032 р. Ррозвиток попиту та доходів розглядається для кожного з регіонів Європи, Північної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського та решта світу.

 

У розділі 2 окремо розглядаються 11 країн із найбільшими прибутками від продажу плівок: Німеччина, Франція, Велика Британія, Італія, Нідерланди, Іспанія, США, Китай, Японія, Тайвань і Південна Корея. Попит і доходи представлені в кожному випадку.
Крім того, попит розбивається за сферами застосування:

  • Упаковка для продуктів харчування та напоїв
  • Упаковка для споживчих товарів
  • Упаковка для інших товарів
  • Сільськогосподарські плівки
  • Інші плівки.

Дослідження ринку містить детальні дані про використання різних видів біопластику в плівках:

  • Полімолочна кислота (PLA)
  • Пластмаси на основі крохмалю
  • Інші біологічно розкладані полімери
  • Полімери на біологічній основі, які не розкладається.

 

Розділ 3 містить корисні профілі компаній найважливіших виробників плівок з біопластику, чітко впорядковані за контактними даними, доходами, прибутком, асортиментом продукції, виробничими потужностями та коротким описом. Детальні профілі надають 47 виробників, напр. Bio Packaging Films, Cortec Corporation, Folietec Kunststoffwerk AG, Futamura Chemical Co. Ltd., Hubei HYF Packaging Co. Ltd., Kuraray Co. Ltd. і Stermitz Verpackungen GmbH.

Додаткова інформація про нове дослідження ринку «Біополімерні плівки» за посиланням: https://ceresana.com/en/produkt/bioplastic-films-market-report-world