Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЄБРР ПІДТРИМУЄ «КОРМОТЕХ»

07.12.2020

 

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає одному з провідних виробників кормів для домашніх тварин в Україні компанії «Кормотех» кредит на суму до €3,3 млн для задоволення потреб в оборотному капіталі та забезпечення стабільної діяльності в умовах пандемії Covid-19.

«Кормотех» також розширить свою програму ветеринарної освіти, яка реалізується по всій Україні з метою розширення перспектив працевлаштування для молодих професіоналів з віддалених регіонів країни. Компанія вже провела у співробітництві із Всеукраїнською гільдією ветеринарів 36 онлайн-тренінгів з догляду за домашніми тваринами для більш ніж 750 молодих ветеринарів. Щонайменше 100 з них пройшли це навчання безкоштовно.


Група «Кормотех» є одним з трьох найбільших гравців на українському ринку кормів для домашніх тварин, а також першим і найбільшим українським виробником високоякісних кормів для котів і собак. Компанія знаходиться у приватній власності та швидко розвивається з моменту її заснування у 2003 році. Продукція «Кормотех» експортується у 38 країн світу.


Компанія є давнім клієнтом ЄБРР. Раніше Банк надав їй кредит €10 млн на будівництво нового заводу в Литві, який було введено в експлуатацію у червні 2020 року.


Новий проєкт підтримується грантовим фінансуванням зі Спільного фонду технічного співробітництва Японії та ЄБРР. Грантові кошти частково покриють витрати на зовнішніх юристів.


ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в країні у 1993 році Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання майже €14,6 млрд у рамках 482 проєктів.


Джерело: ЄБРР