Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Цінність алюмінієвих банок для системи рециклінгу США

07.07.2020

За інформацією галузевої асоціації виробників металевих банок США Can Manufacturers Institute (CMI), дослідження, проведене компанією Gershman, Brickner & Bratton, Inc (GBB) на замовлення CMI, Aluminum Beverage Can: Driver of the U.S. Recycling System ( «Алюмінієва банка для напоїв: рушійний фактор системи рециклінгу США»), встановило, що відносно висока цінність використаних банок з-під напоїв робить їх необхідними для національної мережі сміттєсортувальних комплексів (MRF). У звіті наголошується, що без доходів від використаних банок для напоїв більшість сміттєсортувальних комплексів Сполучених Штатів не зможуть працювати без значних змін, які в кінцевому підсумку вплинуть на вартість утилізації для споживачів.

Дослідження також показує, що комплекси MRF можуть приносити додатковий дохід від використаних банок за рахунок інвестицій в обладнання для переробки алюмінієвих банок. Згідно з новим дослідженням, це обладнання ефективно виловлює неправильно відсортовані банки і окупається всього за один рік.

Асоціація CMI доручила провести дослідження для кількісної оцінки вартості використаних банок, детального визначення того, де банки неправильно упорядковуються в сортувальних комплексах при поділі вторсировини, придатної для вторинної переробки, а також для того, щоб підкреслити можливість для окремих комплексів отримувати більший дохід шляхом установки додаткового обладнання для відстеження неправильно відсортованих банок.

«У 2019 р баночна промисловість виробила близько 95 млрд алюмінієвих банок, які були наповнені різними освіжаючими напоями, включаючи безалкогольні напої, пиво, чай та інші напої для вгамування спраги, - сказав Скотт Брін (Scott Breen), віце-президент CMI зі сталого розвитку. - Алюмінієва банка є хрестоматійним прикладом економіки замкнутого циклу через її високий вміст вторинної сировини (73%), що веде до високого ступеня переробки серед всієї тари для напоїв (50%), і того факту, що метал можна переробляти нескінченно, і переважна більшість алюмінієвих банок для напоїв перетворюється в нові банки. Результати цього звіту допомагають компаніям і споживачам напоїв зрозуміти, що, коли вони вибирають банку, вони не тільки вибирають стійку упаковку замкнутого циклу, але і вносять свій внесок в розвиток системи вторинної переробки США».