Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

2022 – МІЖНАРОДНИЙ РІК СКЛА

19.01.2022

Міжнародна комісія зі скла (ICG), Конфедерація асоціацій скла (CGA) та Icom-Glass проголошують 2022 рік Міжнародним роком скла Організації Об'єднаних Націй (IYOG), щоб відзначити наукове, економічне та культурне значення скла у всіх його формах, підкреслюючи його роль у нашій щоденного життя.


В рамках щорічних святкувань по всьому світу пройде низка заходів, включаючи галузеві виставки, семінари та кампанії в соціальних мережах, щоб розповісти людям у всьому світі про історію скла та його позитивний внесок у такі напрямки, як екологічна стійкість, здоров'я, культура та мистецтво.

 

Найперші скляні пляшки та судини були виготовлені в Єгипті понад 2000 років тому. Сьогодні скляна тара виготовляється із стовідсоткової натуральної та стійкої сировини: переробленого скла, вапняку, кальцинованої соди та кварцового піску.

 

Скло екологічно та нескінченно придатне до переробки, що робить його ідеальним матеріалом для економіки замкнутого циклу. Крім того, скло є єдиним матеріалом, який широко використовується для упаковки харчових продуктів, що отримав статус "GRAS" («звичайно вважається безпечним») від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) – найвищий стандарт.