Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЗБІЛЬШЕННЯ ПОТУЖНОСТЕЙ З ВИРОБНИЦТВА ПЕТ В АЗІЇ

14.07.2023

 

За даними GlobalData, провідної компанії з обробки даних та аналітики, Азія стане лідером у світовому нарощуванні промислових потужностей поліетилентерефталату (ПЕТ) з часткою 61,8% до 2027 року, отримавши потужності від проєктів нового будівництва та розширення між 2023 і 2027 роками.

Згідно інформації у звіті GlobalData «Прогнози встановлених потужностей промисловості поліетилентерефталату (ПЕТ) і капітальних витрат (CapEx) за регіонами та країнами, включаючи детальну інформацію про всі діючі заводи, заплановані та оголошені проєкти, 2023-2027 рр.» очікується, що до 2027 року загальна потужність нових проєктів будівництва та розширення в Азії становитиме 5,21 млн тонн на рік.Збільшення використання полімерів в галузях кінцевого споживання, таких як харчові продукти та напої, FMCG і фармацевтика, є ключовими факторами для зростання промисловості ПЕТ в Азії.

 

Ніведіта Рой (Nivedita Roy), аналітик департаменту нафти та газу GlobalData, коментує: «З будівництвом майбутніх нових шести запланованих проєктів регіон, як очікується, збільшить потужність 5,13 млн тонн на рік. Тоді як з розширенням існуючих проєктів ПET, очікується, що регіон збільшить потужність на 0,08 млн тонн на рік за рахунок двох оголошених і запланованих проєктів».

 

Китай та Індія є ключовими країнами Азії з точки зору збільшення потужностей ПЕТ. Основне збільшення потужностей у Китаї буде за рахунок оголошеного проєкту Zhejiang Petrochemical Daishan Polyethylene Terephthalate Plant потужністю 2 млн тонн на рік. Очікується, що виробництво ПЕТ розпочнеться у 2026 році.

 

Ніведіта робить висновок: «В Індії основна потужність буде на заводі Reliance Industries Dahej Polyethylene Terephthalate Plant, потужністю 1 млн тонн на рік. Очікується, що він з’явиться в мережі у 2026 році».

 

Джерело: GlobalData