Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Ester Filmtech побудує в Індії завод з виробництва пакувальних плівок

27.08.2020

Індійська компанія Ester Filmtech, дочірнє підприємство Ester Industries, повідомила про плани інвестувати 1350 крор індійських рупій (приблизно 180 млн дол. США) в будівництво сучасного заводу з випуску пакувальної плівки в індійському штаті Телінгани.

 


Компанія інвестує близько 500 крор рупій (66,8 млн дол.) в реалізацію першої  черги нового заводу з виробництва поліефірної плівки в селі Чанданвеллі в Шахбад-Мандалі округу Рангу Редді. Ester Filmtech має намір завершити першу фазу проєкту до третього кварталу 2022 року.

 


Очікується, що завдяки новому проєкту в регіоні буде створено близько 800 нових робочих місць. Кінцева продукція підприємства буде використовуватися у виробництві пакувальних матеріалів. Компанія планує експортувати від 30% до 40% своєї продукції, допомагаючи створити слід Телінгани на світовій мапі гнучкої упаковки.

 


Ester Industries - один з найбільших виробників поліефірних плівок, інженерних і спеціальних полімерів.

 


Маючи в своєму розпорядженні передові виробничі потужності в Хатім (штат Уттаракханд), компанія Ester Industries здатна щорічно випускати 67 тис т поліефірної смоли, 57 тис т поліефірної плівки, 30 тис т спеціальних і 16,5 тис т інженерних полімерів.

 


На даний час компанія експортує близько 30% виробленої поліефірної плівки, маючи в своєму розпорядженні мережу продажів і поширення по всій території США. Вона виробляє спеціальні полімери в основному для США та інших закордонних ринків.

 


Джерело: The Times of India