Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ДАРНИЦЯ РОЗШИРЮЄ ГЕОГРАФІЮ ЕКСПОРТНИХ РИНКІВ

26.06.2023

Фармацевтична компанія «Дарниця» повідомляє, що один із препаратів її виробництва відвантажено до Австралії. Це перша поставка препарату після отримання реєстрації в цій країні.


«Дарниця» успішно пройшла процедуру визнання українського Сертифікату відповідності вимогам належної виробничої практики (GMP Clearance Procedure) регуляторних органом Австралії (TGA) минулого року. Ця серйозна процедура зайняла 11 місяців.

 

«Австралія – не просто ще одна країна на мапі наших експортних ринків. Австралія – держава з одним із найсуворіших регулювань у світі. І факт реєстрації та початок відвантажень нашого першого препарату на цей континент підтверджує, що українські виробники, які мають сертифікат GMP, можуть складати серйозну конкуренцію міжнародним гігантам. А якість ліків «Дарниці» нічим не поступається іноземним аналогам», - підкреслила Анна Павлюк-Гаврилова, керівниця департаменту міжнародної реєстрації та виходу на нові ринки.

 

У середньостроковій перспективі «Дарниця» планує вихід на ринки країн Південно-Східної Азії. Також у фокусі розширення географії експорту в країнах ЄС. Новим пріоритетним ринком є також країни Африки.

 

Проаналізувавши статистику захворювань у світі, компанія визначила пріоритетними для себе напрямки експорту, що відображають найпоширеніші захворювання: кардіологію, неврологію, інфекційні захворювання та проблеми болю.

 

Джерело: компанія «Дарниця»