Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

CONSTANTIA FLEXIBLES ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИДБАННЯ PROPAK В ТУРЕЧЧИНІ

06.05.2021

Constantia Flexibles підписала угоду про придбання виробника упаковки Propak, розташованого в м. Дюче, Туреччина. Propak є провідним гравцем у європейській пакувальній галузі, на одному заводі працює приблизно 360 співробітників, який ідеально доповнить асортимент пакувальних рішень Constantia Flexibles. Придбання піднімає Constantia Flexibles до одного з головних гравців на європейському ринку снеків.


Фото: Constantia Flexibles Rivergate © Constantia Flexibles

 

Це придбання забезпечує сильний потенціал та є значним кроком у закріпленні присутності Constantia Flexibles у зростаючому сегменті ринку. Propak забезпечив дуже високі історичні фінансові показники. Він дуже гармонійно доповнює існуюче місце компанії Constantia Flexibles у Туреччині, Constantia ASAS, додаючи можливості флексодруку та доступ до сусіднього сегменту ринку. Це суттєво зміцнює позиції Constantia Flexibles серед ключових гравців на цьому ринку і, крім того, збільшує потенціал для майбутнього зростання бізнесу.

 

Пім Верваат (Pim Vervaat), генеральний директор Constantia Flexibles, заявляє: «Придбання Propak ідеально вписується в нашу стратегію зростання Vision 2025 і зміцнює стан Constantia Flexibles на зростаючому європейському ринку снеків. Це також дасть нам можливість пришвидшити більш стійку інновацію EcoLam Mono-PE для ринку солоних закусок. Я з нетерпінням чекаю співпраці з керівною командою Propak, яка допоможе вивести компанію на новий рівень».

 

Очікується, що трансакція буде завершена у ІІ кварталі 2021 року до очікування схвалення регуляторних органів.

Фото: Constantia Flexibles Rivergate © Constantia Flexibles

 

Джерело: Constantia Flexibles