Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Циркулярна економіка для ПП

17.06.2021

 

Unilever приєднався до глобального проекту Nextek NEXTLOOPP зі створення переробленого поліпропілену для упаковки для харчових продуктів (rPP) із відходів упаковки.

 

Поліпропілен (ПП) - це загальновживаний пакувальний матеріал для упаковки для харчових продуктів у всьому світі. Тим не менше, ПП упаковка після споживання не переробляється широко в звичайній інфраструктурі механічної переробки.

 

Незважаючи на те, що харчові ПЕТ-пляшки, безсумнівно, є глибокою історією успіху в екосистемі переробки полімерів, створення тієї ж кругової економіки для харчових відходів ПП після використання упаковки вже давно назріло. Як наслідок, нині перероблений ПП на даний час обмежений передовими технологіями переробки.

 

Unilever пообіцяла скоротити наполовину використання первинного полімеру в своїй упаковці та повністю вилучити понад 100 тис. тонн полімерів до 2025 року завдяки їхній структурі «Менше, краще, відсутність» як керівний принцип для переходу до кругової економіки.

 

Unilever та Nextek разом з іншими партнерами у проєкті мають намір вирішити проблему виробництва rPP за допомогою звичайної інфраструктури механічної переробки, яка відповідає нормативним стандартам для використання в упаковці харчових продуктів.

 

Глобальні організації, які приєдналися до проэкту із багатьма учасниками, включають власників брендів, постачальників, університети та галузеві асоціації до кінцевих споживачів у ланцюгу постачання ПП, і вони привносять свій унікальний досвід у цей передовий проэкт.

 

Санджеєв Дас, директор з упаковки у підрозділі харчових продуктів та закусок, каже: «Unilever підтримує розвиток інфраструктури механічної переробки для виробництва харчових rPP, що доповнює інші технологічні напрямки. Розблокування маршруту механічної переробки для отримання харчового rPP допоможе активізувати наші зусилля, щоб утримувати полімери в циклі та поза середовищем».

 

Професор Едвард Косіор, засновник та генеральний директор Nextek Ltdsays: «Проєкт NEXTLOOPP із великим ентузіазмом вітає участь Unilever у допомозі закрити цикл упаковки для харчових продуктів з ПП. Unilever - це компанія, яка прагне забезпечити стабільність та кругообіг своїх численних продуктів та допомагає подолати значну проблему використання високоякісного переробленого поліпропілену в продуктах, що контактують з продуктами харчування. Ми з нетерпінням чекаємо досягнення мети створення довгострокового рішення для поліпропіленової упаковки, щоб споживачі могли бути впевнені, що, беручи участь у переробці, вони сприяють кращому результату для всіх».