Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РЕЛОКАЦІЯ БІЗНЕСУ

23.10.2023

В Україні від початку повномасштабного вторгнення російських загарбників станом на кінець вересня 2023 р. за програмою релокації у більш безпечні регіони переїхали 840 підприємств, повідомляє Опендатабот.

 

 

«За півтора року від початку великої війни станом на кінець вересня в Україні за програмою релокації у більш безпечні регіони переїхало 840 підприємств. З них 667 вже працюють на новому місці», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що наразі за урядовою програмою підприємства можуть перевезти виробничі потужності з територій, що наближені або знаходяться у зоні бойових дій, до шістнадцяти регіонів країни.

 

Найбільша частина бізнесів для нового місця роботи обрала Закарпатську та Львівську області — по 120 та 199 компаній відповідно. До найбільш затребуваних у підприємців безпечних регіонів потрапили також Чернівецька область — 78 релокантів та Івано-Франківщина — 70. А ось найменш затребуваними виявились Одещина — лише 3 бізнеси, Житомирщина — 6 компаній та Кіровоградщина — 17.

 

Урядова програма релокації підприємств реалізується Міністерством економіки України спільно з обласними держадміністраціями, а також Укрзалізницею та Укрпоштою. Наразі релокація можлива в один з шістнадцяти регіонів: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська, Рівненська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська та Київська (за виключенням Києва) області.

 

Джерело: УКРІНФОРМ