Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МК ОТРИМАВ АКРЕДИТАЦІЮ НА ЕКСПОРТ ДО КРАЇН ЄВРОСОЮЗУ

07.07.2023

Білоцерківський Молочний Комбінат отримав акредитацію на експорт молочної продукції до країн Євросоюзу. До цієї мети компанія йшла не один рік, це результат стабільних інвестицій у модернізацію обладнання, підтримання та удосконалення системи менеджменту безпечності та якості харчової продукції, розвиток та плідна співпраця з постачальниками молока-сировини.


Щоб отримати право на експорт молочної продукції в країни Європейського Союзу, аудит мають пройти не лише потужності виробника, а і ферми-постачальники. І перевіряється не лише якість молока, але й сама ферма — те, як у них налаштоване управління.

 

Щоб розвивати експорт молочної продукції в Європу, виробник в Україні має довести, що має достатньо безпечної та якісної молочної сировини, яка відповідає стандартам Європейського союзу. Це молоко екстра якості.

 

Акредитація – це розширення ринків збуту для ТЕРРА ФУД.

 

Компанія переконана – вироблені на українському виробництві молочні продукти є конкурентоспроможними поруч з продукцією, яка виготовляється у Європейському союзі, та матиме великий попит у європейського споживача.

 

Джерело: ТЕРРА ФУД