Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

AMCOR ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО НОВОГО ЗАКЛИКУ

15.10.2020

 

Amcor приєднується до нового заклику до договору ООН про відходи після нещодавнього звіту Бостонської консалтингової групи, Всесвітнього фонду дикої природи та Фонду Еллен Макартур.

Amcor відіграла провідну роль у пакувальній галузі, щоб забезпечити швидкий та відчутний прогрес у напрямку відповідальної упаковки. Внесок компанії є найбільш помітним через 1) інновації - такі, як нещодавній, перший у світі пакет для корму для домашніх тварин, що підлягає вторинній переробці - 2) співпраця задля вдосконалення політики та 3) інформування споживачів про те, як їх практика переробки має величезний вплив на утримання відходів середовища.


Цей прогрес на рівні галузі повинен продовжуватися і набирати ще більше темпів. Але це також повинно відповідати серйозним, узгодженим зусиллям урядів інвестувати у необхідну інфраструктуру, необхідну для управління відходами та збільшення переробки всіх видів відходів.


Експерти Світового банку підрахували, що майже 90% усіх відходів у навколишньому середовищі надходять не з упаковки. Ось чому ми підтримуємо цей заклик до нового глобального договору - щоб можна було встановити чіткі цілі, взяти на себе зобов'язання та пришвидшити прогрес. Уряди у всьому світі можуть знайти натхнення та практичні ідеї в тих країнах, які вже продемонстрували лідерство у вирішенні цієї важливої проблеми.


У Amcor ми продовжуємо виконувати наше зобов’язання щодо того, що вся наша упаковка може бути перероблена або повторно використана до 2025 року. По мірі просування до цієї мети, ми продовжуватимемо відстоювати політику та інфраструктуру, які забезпечать споживачам величезні переваги відповідальності. упаковки, одночасно захищаючи навколишнє середовище.


Бізнес-маніфест із закликом до договору відкритий для нових підписантів.


Джерело: Amcor